Squid Game 2. Sezon Netflix Yayın Tarihi ve Saati Açıklandı Mı?
Squid Game 2. Sezon Netflix Yayın Tarihi ve Saati Açıklandı Mı?
içinde ,

Squid Game 2. Sezon Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?

Squid Game 2. Sezon Netflix Yayın Tarihi ve Saati Açıklandı Mı?

Hit K-drama ‘Squid Game’ Netflix’in en popüler dizilerinden biri haline geldi. Dizi, yakın zamanda 2. sezon için onay aldı. Ancak dizinin 2. sezonu hangi tarihte online platformlarda yer alacak?

Squid Game, sadece baştan sona bir rollercoaster yolculuğu olarak açıklayabiliriz. Deadman Wonderland, Alice in Borderland ve The Purge’ın ustalıkla hazırlanmış bir karışımı gibi hissebilirsiniz.

Dizi, 17 Eylül 2021 Cuma günü Netflix üzerinden yayınlandı. 142 milyondan fazla kişi ölümcül K-drama dizisini izledi. Neredeyse tüm platformdaki en çok izlenen dizi haline geldi.

Squid Game 1. sezonunun son bölümü, kesinlikle hayranların Netflix gerilim filmlerinde alıştığı tüm sahnelere sahipti neredeyse.

Bununla birlikte, hayranlar Netflix’in yakın zamanda 2. sezonu onayladığını bilerek rahat bir nefes alabilirler. Ancak dizi online platformlarda ne zaman start alacak?

Squid Game 1. Sezon Nasıl Bitti?

Squid Game 1. Sezon Nasıl Bitti?
Squid Game 1. Sezon Nasıl Bitti?

Spoiler uyarısı: Bu kısımda Squid Game 1. sezonunun sonunu konuşacağız.

Sang-woo son oyunda kendini öldürür. Gi-hun, para ödülünün ve ciddi bir travma sonrası stres bozukluğunun sahibi olarak, bir kredi kartıyla adaya veda etti.

Bu PTSD (Travma sonrası stres bozukluğu) problemi karakteri etkiler. Biliyorsunuz Gi-Hun’un annesinin tedaviye ihtiyacı vardı. Gi-Hun, annesini görmek için eve gittiğinde annesinin vefat ettiğini öğrenir. Bu durum onun travmasını daha da kötüleştirir.

Gi-Hun, ‘büyük usta’ ile son bir oyun oynaması için davet alır. Bu, oyuncu 001 Oh II-nam’dan başkası değildir. II-nam, kendi eğlenceleri için Squid Game’i düzenleyenlerin, son derece varlıklı bir grup kişi tarafından yapıldığını açıklıyor (II-nam’da VIP kişilerden birisidir).

Oyunların hem yoksulları hem de zenginleri aşırı sıkıcı hayatlarından kurtarmak için yapıldığı anlatılıyor. İki tarafın bu oyunlardan zevk alacağı varsayılıyor ama madalyonun diğer tarafı pek de iyi durmuyor. Sözde insanların içinde hala iyilik var mı yok mu, bunun arayışında olduğu belirtiliyor.

Adadaki bazı oyunlar II-nam’ın çocukluk zamanında gördükleridir. II-nam, Gi-Hun’ın kendisiyle son bir oyun daha oynamasını ister. Bunun sonunda II-nam ölür.

Gi-Hun, için vakit verdiği sözleri tutma vaktidir. Adada verdiği sözleri yerine getirmek için harekete geçer. Sae-byeok’un kardeşini yetimhaneden alır. Ödül parasından bir miktar Sang-woo’nun annesine verir. Her şeyin sonunda hayatına devam etmek isteyen Gi-Hun, kızıyla iletişime geçmek için ülkeyi terk edecektir.

Gi-Hun, onu oyuna davet eden kişiyle birini konuşurken görür. Gi-Hun, adamın kartını alır ve kartın üzerinde yazan numarayı arar. Gi-Hun’ın şimdiki amacı ise oyunun arkasındakileri bulmaktır.

Squid Game 2. Sezon Netflix Tarafından Onaylandı!

Squid Game hayranları için iyi haber, Kore dizisi ikinci sezonuyla geri dönecek! Deadline ve Variety tarafından bildirildiği üzere, Netflix tarafından doğrulama geldi. Bu yüzden hayranlar derin bir nefes alabilir.

Baş içerik sorumlusu Ted Sarandos’a dizinin 2. sezonuyla Netflix’e dönüp dönmeyeceği sorulduğunda, “Kesinlikle, Squid Game evreni daha yeni başladı” yanıtını verdi.

Eylül 2021’de prömiyer yapan dizinin 1. sezonu final yaptı. Yine 2021’in Kasım ayında, Squid Game’in orijinal yaratıcısı Hwang Dong-Hyuk, 2. sezonun kafasında planlandığını doğruladı.

Dizi için bir kırmızı halı etkinliğinde konuşan Dong-Hyuk, “İkinci sezon için çok fazla baskı, çok fazla talep ve çok fazla sevgi oldu. Bu yüzden neredeyse bize başka seçenek bırakmadığınızı hissediyorum!”

Daha sonra Aralık ayı sonlarında Kore yayın istasyonu KBS ile (Kore Times aracılığıyla) kendi başına oturup Netflix ile sadece 2. sezonun değil, üçüncü sezonun da tartışıldığını ortaya çıkardı!

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar Dong-Hyuk’un röportajına sevinse de, birçoğu ölümcül rekabetin başka bir turunu daha göreceğimizden zaten emindi.

Squid Game ile ilgili yeni haberler geldiğinde bunu sitemizde paylaşacağız. Bu bilgilerden haberdar olmak için bizi takip etmeniz yeterlidir. Squid Game 2. sezon için heyecanlıyız. Dizinin yapım ekibinden veya Netflix tarafından bir açıklama olursa vakit kaybetmeden bunu sizlerle paylaşacağız.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]