Attack on Titan: 4. Sezon 2. Yarı veya Bir Anime Film Gelecek Mi?
Attack on Titan: 4. Sezon 2. Yarı veya Anime Filmi Gelecek Mi?
içinde , , ,

ÜzgünÜzgün KızgınKızgın ŞaşırdımŞaşırdım GüzelGüzel HarikaHarika İnanılmazİnanılmaz

Attack on Titan 4. Sezon 2. Yarı veya Anime Filmi Gelecek Mi?

Attack on Titan: 4. Sezon 2. Yarı veya Bir Anime Film Gelecek Mi?

Attack on Titan’daki olaylar git gide karmaşıklaşırken bu düğümleri çözmek için bir anime filmi gelecek mi?

Neredeyse burada, her Attack on Titan hayranının yıllarca korktuğu an geliyor. Animede sona yaklaşılıyor.

Bununla birlikte, anime serisinin geleceğini çevreleyen bazı önemli bir karışıklık var. Özellikle Attack on Titan 75. bölümdeki görünüşü, Eren Jaeger’ı en son gördüğümüz hali değil.

Durmadan gizem üzerine gizem gelirken bu kadar kapalı kapılar arkasında dönen olayları, anime seyircilere nasıl aktaracak. Geçmişteki olaylar açıklığa kavuşmazken 75. bölümde gördüğümüz yakın geçmişteki olayları bile anlamış değiliz. Acaba tüm bu gizemler için bir anime filmi gelir mi?

Attack on Titan Animesi Gerçekten Bitti Mi?

Attack on Titan Animesi Gerçekten Bitti Mi?
Attack on Titan Animesi Gerçekten Bitti Mi?

Gelecekte herhangi bir yeni Attack on Titan içeriği olabilecek, öne sürdüğü hiçbir bilgi onaylanmamıştır. Yani Attack on Titan 75. bölümün gerçekten de serideki son kurulum olabilir.

Bununla birlikte, seri bir formda veya başka bir şekilde geri dönmesi muhtemeldir. Bunun için en belirgin ipucu, animenin tüm mangaya adapte olmamasıdır.

9 Nisan’da Attack on Titan Chapter 139’un yayınlanmasıyla sonuçlandırılmasından kaynaklanan Manga serisi, daha fazla bölüme adapte olmak için bol miktarda kaynak malzemeye sahiptir.

Bölüm 75’in Attack on Titan Serisi’ndeki sonuncusu olmayacağını varsayarsak, daha muhtemel olan 5. Sezon olarak veya 4. Sezon Part 2 olarak olayları çözümlemek adına bir anime filmi gelebilir mi?

Attack on Titan animesinin beş sezon olması mümkün olsa da, bu noktada oldukça olası değildir.

Attack on Titan animesinin 4. sezonu için reklam kampanyasının tamamı yapmak adına, “final sezonu” olarak etiketlendi.

Mappa ve Serinin İlişkili Yayın Ortakları bu etiketi (Final Sezon) geri çekmediği sürece, bir başka anime sezonu olmayacağını göstermektedir.

Bu nedenle, Attack on Titan’ın 4. sezon için iki ayrı parçaya döneceği daha muhtemeldir.

Attack on Titan 4. Sezon 2. Yarı

Attack on Titan: 4. Sezon 2. Yarı
Attack on Titan: 4. Sezon 2. Yarı

Yazma sırasında, en olası senaryo, bu yıl daha sonra ‘Attack on Titan: 4. Sezon 2. Yarı’ adlı kısım animede geçmişi daha iyi anlatabilir.

Uyum sağlanacak çok sayıda kaynak malzemesi olduğu için, en mantıklı durum, başka bir kısım gelecekte bir noktada prömiyer olacaktır.

Bu, sadece manganın geri kalanını uyarlama konusundaki sorunu çözmez, ancak ‘final sezonunun’ tanıtım unvanının doğru kaldığı anlamına da gelmez.

Öyleyse, eğer ‘Attack on Titan: 4. Sezon 2. Yarı’ üretilecek mi, bu ne zaman çevrimiçi olarak yayınlanır?

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]