Attack on Titan 79. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Attack on Titan 79. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
içinde , , ,

Attack on Titan 4. Sezon 20. Bölüm: Yayın Tarihi ve Saati

Attack on Titan 79. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Attack on Titan 4. sezon 20. bölüm için nefesler tutuldu. Bakalım Attack on Titan 79. bölümde neler olacak?

Attack on Titan, 4. sezonun ikinci yarısı için Ocak 2022’nin başlarında 76. bölüm “Judgement” ile geri döndü. Aksiyon kaldığı yerden devam etti.

Zeke, 2. yarının ilk bölümünde, Ymir’in de gözüktüğü yolu deneyimledi. Ancak bu hafta Attack on Titan 4. sezon 19. bölüm (78. bölüm) “Two Brothers” da kendimizi tamamen orada bulduk.

Peki, “Paths” nedir ve Attack on Titan animesinde “World of the Paths” nasıl çalışır?

Endişelenmeyin, bu yazı Attack on Titan için mangadan spoiler içermeyecek ve sadece animede bu noktaya kadar bilinen bilgilerden oluşuyor.

Nedir Bu Attack on Titan’daki Yollar/Kanallar?

Nedir Bu Attack on Titan'daki Yollar/Kanallar?
Nedir Bu Attack on Titan’daki Yollar/Kanallar?

Paths, yani yollar. Temel bir tanımla, Attack on Titan’daki “Yollar”, Kurucu Titan’ı, dokuz orijinal Titan’ı ve Ymir’i birbirine bağlayan kanallardır.

Bunu biliyoruz. Çünkü Dokuz Titan’ın her birinin yeteneği, aileleri, soyları veya konumları ne olursa olsun, yenilmeden öldüklerinde görünüşte rastgele bir Eldian bebeğine geçiyor. Attack on Titan dünyasında böyle bir döngü var. One Piece animesinde “Şeytan Meyvesi” kullanıcıları öldüğünde, kullanıcının meyvesi başka bir yerde yeniden çıkıyordu. Bir nevi buna benziyor bu açıdan.

Bu, Ymir’in, Dokuz Titan’a ve daha sonra Kurucu Titan’a da bu ‘Yollar’ aracılığıyla bağlı olduğu anlamına gelir. Devler birbirinin anılarına görebiliyor. Bu durum, kanallar sayesinde gerçekleşiyordu.

İnsan beyninin vücudunuza nasıl bağlı olduğunu düşünün. Bu da aynı şekilde işlev görüyor. Yollar, gezegendeki her Eldian’a uzanan, Kurucu Titan’dan kaynaklanan kanallardır. Buna ister kanal deyin ister yol.

Attack on Titan 79. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Attack on Titan 4. sezon 20. bölüm (79. bölüm) hakkında bilgiler geldikçe bu yazı güncellenecektir. O yüzden bu bilgilerden haberdar olmak için bizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Anime hakkında ise yeni bilgiler olduğunda web sitemizden bunlara ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]