Coronavirus Filmlerin Ertelenmesine Sebep Oldu
Coronavirus Filmlerin Ertelenmesine Sebep Oldu
içinde , , ,

Coronavirus Filmlerin Ertelenmesine Sebep Oldu

Coronavirus pandemisi Çin’den tüm dünyaya yayıldı. Hatta ilkel kabilelere bile ulaştı bu salgın. Tüm dünyada etkisi yıkıcı olan bu salgın bir çok sektörü sekteye uğrattı. Bunlardan birisi de sinema sektörü oldu. Bu yıl vizyona girecek olan ve gelecekte vizyona girmesi beklenen filmlerin çoğu vizyon tarihini ileri bir tarihe taşımak zorunda kaldı.

Sizler için vizyon tarihini daha ileri bir tarihe çeken filmleri derledik. Bu filmlerin yeni vizyon tarihi belirlenmesine rağmen salgın bitmeme halinde o tarihlerde daha ileri bir tarihe alınabilir. Coronavirus diğer sektörlere olduğu gibi sinema sektörüne de oldukça zor anlar yaşatıyor. Vizyon tarihini daha ileri bir tarihe çekilen ve yeni vizyon tarihi belirsiz olan filmler hangileri hep birlikte bakalım.

1- SHAZAM 2

DC evreninin mizah dolu süper kahraman filmi olan Shazam’da başrolde Zachary Levi’yi izlemiştik.

DC evreninin mizah dolu süper kahraman filmi olan Shazam’da başrolde Zachary Levi’yi izlemiştik. Film hakkında yapılan yorumlar olumluydu ve DC’den 2. film onayı gelmişti. Filmin vizyon tarihi ise 1 Nisan 2022 olarak belirlenmişti. Şimdi ise vizyonda tarihi 4 Kasım 2022 oldu.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Efsane

    Yazar Nicolas

    Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

    E-Mail: [email protected]