Attack on Titan 78. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Attack on Titan 78. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
içinde , ,

Attack on Titan 4. Sezon 19. Bölüm: Yayın Tarihi ve Saatleri

Attack on Titan 78. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Attack on Titan 4. sezon 19. bölüm (78. bölüm) yayın tarihi belli oldu. Yeni bölüm için dünya çapında yayınlanma tarihi Funimation ve Crunchyroll tarafından onaylandı!

Attack on Titan 4. Sezon 19. Bölüm

Attack on Titan, yeni bölümü ile dünya çapında sayısız anime hayranı için hafta sonu onları ekranlara kilitlemeye geliyor.

Animede geçen haftaki bölüm ile Shiganshina’daki savaşın hızı arttı. Zeke sonunda kardeşine yardım etmek için olay yerine geldi.

Attack on Titan, her geçen gün hayran kitlesini artırıyor. Bu nedenle animenin yayın tarihi ve saati git gide önem kazanıyor.

4. sezon 19. bölümün yayın tarihi ne zaman? Attack on Titan 78. bölüm yayın tarihi belli oldu mu?

Attack on Titan 4. Sezon 19. Bölüm Yayın Tarihi ve Saati Ne Zaman?

Attack on Titan 4. Sezon 19. Bölüm Yayın Tarihi ve Saati Ne Zaman?
Attack on Titan 4. Sezon 19. Bölüm Yayın Tarihi ve Saati Ne Zaman?

Attack on Titan 4. sezon 19. bölümün başlığı “Two Brothers”. Two Brothers bölümü, 23 Ocak Pazar günü Doğu Standart Saati ile 15:45’te dünya çapında yayına girecek.

Anime’deki 78. bölüm, aşağıdaki uluslararası saatten itibaren Crunchyroll ve Funimation akış platformlarında başlayacak:

 • Pasifik Saati – 23 Ocak’ta 12:45 PST
 • Merkezi Saat – 23 Ocak’ta 14:45 CST
 • Doğu Saati – 23 Ocak’ta 15:45 EST
 • İngiliz Saati – 23 Ocak’ta 20:45 GMT
 • Avrupa Saati – 23 Ocak’ta 21:45 CET
 • Hindistan Saati – 24 Ocak’ta 02:15 IST
 • Filipin Saati – 24 Ocak’ta 04:45 PM PHT
 • Avustralya Saati – 24 Ocak’ta 07:15 ACDT

Açıklanan saatler hem Crunchyroll hem de Funimation tarafından onaylandı. Ancak her zaman olduğu gibi, hayranlar her iki hizmetin de yerel sunucularda sorun yaşayabilirler.

Bildiğiniz üzere Animenin önceki iki bölümünün yanı sıra 4. sezonun birinci bölümünün yayınında, Crunchyroll birkaç kez çöktü. Neyse ki, kullanıcıların yaşadığı tüm çökmeler genellikle 10 dakikadan kısa bir sürede çözüme kavuştu.

Bu nedenle, Attack on Titan 4. sezon 19. bölüme açıklanan yayın süresinden sonra erişmekte sorun yaşıyorsanız, sayfayı yenilemeye devam edin. Bu içerik 78. bölümün yayın saati hakkında bilgiler gelirse, güncellenecektir.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]