Attack on Titan 4. Sezon 18. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
Attack on Titan 4. Sezon 18. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?
içinde , ,

Attack on Titan 77. Bölüm: Sneak Attack Ne Zaman?

Attack on Titan 4. Sezon 18. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Attack on Titan 77. bölüm (4. sezon 18. bölüm) çevrimiçi olarak hangi tarihte ve hangi saatte yayına girecek? “Sneak Attack” adlı 77. bölüm için bir önizleme var mı?

Attack on Titan 4. sezonun geri dönüşü harika oldu. Tartışmasız şimdiye kadar ki en iyi Demon Slayer bölümünü de görmüş olduk. Anime hayranlarının şu anda rüyalar ülkesinde olduğunu söyleyebilirim.

Eren Jaeger’in epik dönüşü üzerine hayranlar için heyecan dorukta. Anime hayranları hemen devasa anime serisinin bir sonraki bölümünü dört gözle beklemeye başladı.

Attack on Titan’ın 76. bölümü geçtiğimiz günlerde hayranlarla buluştu. Attack on Titan’ın bir sonraki bölümü tüm dünyada hangi tarihte yayınlanacak? Bölümün fragmanını nereden izleyebilirsiniz?

Attack on Titan 4. Sezon 2. Part Orjinal 2. Tanıtım Fragmanı

Attack on Titan 4. Sezon 18. Bölüm Yayın Tarihi

Attack on Titan 77. bölüm, Kuzey Amerika ve Avrupa bölgeleri için 16 Ocak Pazar günü yayına girecek. Asya ve Okyanusya merkezli kullanıcılar için ise 17 Ocak Pazartesi günü çevrimiçi yayın platformlarında yer alacak.

Yeni bölüm, çevrimiçi platformlara gelmeden önce ilk olarak Japon televizyon ağı NHK General TV’de yayınlanacak. Daha Sonrasında ise anlaşmalı platformlarda belirlenen tarihlerde yayına girecek.

Kullanıcılar, Attack on Titan’ın 77. bölümünü Crunchyroll, Funimation ve Hulu üzerinden izleyebilirler. Bunun yanı sıra dizi, Netflix ve Disney Plus’ın belirli uluslararası sürümlerinde de yer alıyor. Ama bu durum Asya bölgeleriyle sınırlıdır. Bununla alakalı konuların daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

Attack on Titan 4. sezon 18. bölümün uluslararası prömiyer saati belli olduğu zaman sitemizde yer alacaktır.

Attack on Titan 4. Sezon 18. Bölüm Ön İzlemesi

Attack on Titan 77. bölüm yani 4. sezon18. bölümün adı “Sneak Attack” olarak geçiyor.

Gelecek bölümün ön izleme fragmanı, 76. bölümün sonundaki yeni kapanış temasının ardından yayınlandı.

Mikasa’nın yardım etme arzusu gerçek mi? Eren ne için savaşıyor? Şehrin göbeğinde çarpışan devler ve onların çarpışmasının yankıları var. Bu olurken tutsak askerler ne tepki verecek? Bu soruların cevabını bakalım 77. bölümde görebilecek miyiz?

Üstelik ilginç bir şekilde, bir sonraki bölümün bölüm başlığı da çevrimiçi olarak paylaşıldı. Yaklaşan NHK General TV programını inceleyen hayranlar, bölümün “Two Brothers” olarak adlandırılacağını gördü.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]