Attack on Titan 4. Sezonda Şaşırtıcı Yeni Titan Gücünü Göreceğiz
Attack on Titan 4. Sezon: Jaw Titan Uçabiliyor Mu?
içinde , ,

Attack on Titan 4. Sezonda Şaşırtıcı Yeni Titan Gücünü Göreceğiz

Attack on Titan 4. Sezon: Jaw Titan Uçabiliyor Mu?

Attack on Titan hayranları, bir titan gücünü miras almış herhangi bir Eldianlının ardında yatan gücü ve tehlikeyi bilir. Annie’den Eren’e ve daha fazlası, manga bu karakterlerin her şeyin ötesinde güçlü olduğunu açıkça ortaya koydu, ancak bu canavarların arkasında hala bilmediğimiz sırlar var. Aslında, en son manga bölümü, özel bir Titan hakkında yeni bir sır ortaya çıkardı ve hayranlar çıldırdı.

Falco’nun Jaw Titan’ı Uçuyor

Ancak Falco yeni Titan gücünün kontrolünü eline aldığında oradakileri kurtabildi.
Ancak Falco yeni Titan gücünün kontrolünü eline aldığında oradakileri kurtabildi.

Attack on Titan’ın 135. bölümünü okuduysanız, bu güce kendiniz şahit olmuşsunuzdur. Paradis mürettebatı Eren ile savaşa başlarken tüm bölüm büyük bir savaşla başladı. Ancak, Kurucu Titan’ın emirlerini yerine getirmek için önceki Titanlardan herhangi birini diriltebileceği ortaya çıktı. Açıkçası bu harika değildi, titanlar harekete geçince oradakiler tehlike altında kaldı. Ancak Falco yeni Titan gücünün kontrolünü eline aldığında oradakileri kurtabildi.

Porco Galliard ve Ymir, Jaw Titan’ı Neden Uçuramadılar?

Çocuğun uçuşla ilgili önsezisinin doğru olduğu ortaya çıktı. Falco’nun Titan’ı uçma yeteneği ile reenkarne edildi. Bu yeni bölümün son sayfaları, Falco’nun uçmasını tüm ihtişamıyla ve sahip olduğu titanın kesinlikle tüylerle kaplı olduğunu gösteriyor. Aslında, Falco şimdi belirsiz bir insan yüzüne sahip dev bir kuş gibi görünüyor ve onun hızı, kahramanlarımızın ölmesini engelleyen şeydi.

Falco, Jaw Titan’ı miras alırken bu yeni gücün Attack on Titan serisinde birçok bilinmez olduğunun önünü açtı. Porco’nun buna benzer bir gücü yoktu, ancak Falco, Beast Titan Zeke’den omurilik sıvısını aldıktan sonra bu gücü kullanabildiğini söylüyor. Şimdi, görünen o ki, önceki Titanların gücünü açığa çıkarmanın bir yolu var ve eğer öyleyse, bu savaşın gidişatını değiştirecek.

Bu yeni ortaya çıkan Titan gücü hakkında ne düşünüyorsunuz? 9 Titandan geriye kalan 8 Titanın da böyle bilinmez güçleri var mı? Son sezon bayağı şaşırtıcı olacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]