Ben Affleck'in Batman'i The Flash Filminde Ölüyor Mu?
Ben Affleck'in Batman'i The Flash Filminde Ölüyor Mu?
içinde , ,

The Flash Flashpoint Filmi ile DC Evreni Sıfırlanacak

Ben Affleck’in Batman’i The Flash Filminde Ölüyor Mu?

Gelen haber ve açıklamalarda, The Flash filmi ile Zack Snyder’ın filmleriyle yapı taşları oluşturulan DC evreninin sıfırlanacağı yer alıyor. Bununla birlikte film yeni bir başlangıç noktası olarak kabul görecek.

Zack Snyder’in Snyder Cut‘ı her ne kadar insanları mutlu etse de DC’nin farklı planları var sanırım. Çünkü o kadar geçen zaman ve emekler göz önüne alınınca bunu yapmak istemeleri biraz tuhaf geldi. Artık hangi oyuncular rollerini canlandırmaya devam edecek, hangileri stüdyo ile anlaşmalarını sonlandıracak, bunu bilmiyoruz. Bu konudaki en net bilgi Batman karakterini canlandıran oyuncu Ben Affleck’ten geldi. Bunun dışında Justice League karakterlerinden kimler ayrılacak ilerleyen zamanlarda bunu göreceğiz.

Ben Affleck Batman Karakterini Son Kez Canlanıracak!

Ben Affleck Batman Karakterini Son Kez Canlanıracak!

Geçtiğimiz günlerde Ben Affleck, Batman rolü hakkında açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu The Flash filminde Batman karakterine son kez hayat vereceğini açıkladı. Affleck, Batman’i canlandırdığı süre boyunca en iyi sahnelerinin bu filmde olduğunu belirtti.

Ben Affleck’in The Flash’taki Batman rolüyle ilgili yaptığı son yorumları üzücüydü. Bu açıklamalar, DCEU’nun orijinal Kara Şövalye’sinin filmde öleceği teorisini güçlendiriyor.

Ben Affleck’in The Flash’taki rolüyle ilgili yorumları, Batman’inin öleceği teorisini destekliyor. Superman ve Wonder Woman ile birlikte Batman, tüm serilerinde Justice League’in önemli bir kurucu üyesidir. Bu hiçbir DC filminde değişmez. Ben Affleck’in Batman’i DC evreni için şu anda en önemli karakteri. Justice League oluşturmak için dünyanın en güçlü meta-insanlarını bir araya getirdi. Onlara Süpermen’i diriltmede ve Steppen Wolf ile savaşma arayışlarında rehberlik etti. Böylece Apokoliptianların Dünya’yı fethetmesini engelledi ya da en azından onu erteledi. Bununla birlikte, Batman’in dünyaca ünlü bir süper kahraman olarak anılması kısa sürecek sanırım.

Justice League kurulma aşamasındayken Bruce Wayne, süper kahraman işine yeni yeni girmeye başlayan Barry Allen’a akıl hocası olur. Şimdi, The Flash filminde Ben Affleck’in Batman’inin son kez Dark Knight olacağını biliyoruz. Flash’ın ilk solo filmi sırasında Batfleck’in öleceği teoriler arasında. Tam olarak ne olduğu hala bilinmiyor. Ancak film sayesinde konu DCEU çoklu evrenine bağlanacak ve bu da Michael Keaton’ın Batman’ini de işin içine katacak.

Ben Affleck’in Batman’i Ölüyor Mu?

The Herald Sun ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Ben Affleck, The Flash filminin Batman olarak en sevdiği sahneleri içerdiğini söyledi. Bu, Batman’in DCEU’daki karakter dizisi için açıkça iyi bir işaret. Ancak Affleck’in karakteri son kez canlandıracağını dile getirmişti. Bu DCEU’nun Dark Knight’ı Bruce Wayne için de karanlık bir alamettir. Affleck’in Batman’i, arkasında uzun bir kariyere sahip, işkence görmüş bir kahramandır. Knightmare geleceği onun nihai fedakarlığını gerektiriyordu. Zack Snyder’ın Justice League devam filmleriyle ilgili planları gerçekleşseydi, Batman muhtemelen dünyayı kurtarmak için her halükarda ölecekti.

 Joseph Gordon-Levitt'in John "Robin" Blake'i gibi, Batman'in ölümü Ezra Miller'ın Flash'ını tam teşekküllü bir süper kahraman olmaya motive edebilir.
Joseph Gordon-Levitt’in John “Robin” Blake’i gibi, Batman’in ölümü Ezra Miller’ın Flash’ını tam teşekküllü bir süper kahraman olmaya motive edebilir.

Christopher Nolan’ın Kara Şövalye üçlemesinin son bölümü Batman’in ölümünü farklı yorumlara açık bıraktı. Ama Christian Bale, The Dark Knight Rises’ta Batman’ini kahramanca bir fedakarlıkla emekli etti. Joseph Gordon-Levitt’in John “Robin” Blake’i gibi, Batman’in ölümü Ezra Miller’ın Flash’ını tam teşekküllü bir süper kahraman olmaya motive edebilir. Ancak Ben Affleck’in Batman’inin DCEU’nun kapsayıcı hikayesindeki rolü çok büyük. Bu yönden tüm seri üzerinde daha büyük bir etkisi olabilir. Michael Keaton’ın Batman’i ve Leslie Grace’in Batgirl’ü insanları sevindirecek gibi. Ancak DCEU’nun orijinal Batman’inin yokluğu çok bariz belli olacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]