Matt Damon, Batman Rolünü Robert Pattinson’a Kaptırdığı İçin Ben Affleck ile Dalga Geçiyor
Matt Damon, Batman Rolünü Robert Pattinson’a Kaptırdığı İçin Ben Affleck ile Dalga Geçiyor
içinde

Matt Damon, Batman Rolünü Robert Pattinson’a Kaptırdığı İçin Ben Affleck ile Dalga Geçiyor

Matt Damon, Batman rolünü Robert Pattinson’a kaptırdığı konusunda Ben Affleck ile dalga geçti.

Pattinson, gelecek The Batman filminde ikonik karakter Batman (Bruce Wayne)’i canlandıracak.

Damon ve Affleck, Doğu Kongo Girişimi ve Water.org için bir bağış toplama etkinliğinin parçası olacaklardı. Videoda Damon, 2016’da Batman v Superman: Adaletin Şafağı’nda Batman’ı oynayan arkadaşının bu rolü kaybettiği için onunla dalga geçmeye başladı.

Affleck yanıt verdi: “Hayır. Jeremy Renner orada olacak,” diye şakalaşarak 2012’de yayınlanan The Bourne Legacy’nde Bourne’u canlandırmasıyla ilgili konuştu.

Damon daha sonra şaka yaparak yanıt verdi: “Jeremy Renner, Jason Bourne’u oynamadı. Bourne evrenini genişletti. Pattinson senin işini aldı.”

The Batman filminde Batman’i canlandıracak Pattinson’ın COVID-19 testinin pozitif çıktığını doğruladıktan sonra çekimlerin ertelenmesi ardından birkaç hafta önce çekimler yeniden başlamıştı.

Pattinson ayrıca bu hafta Liverpool’da St George’s Hall’da filmden bir cenaze sahnesi gibi görünen bir sahnede yer alırken görüldü.

The Batman için gösterim tarihi birkaç kez geri çekildi. Daha önce Haziran 2021’de gösterime girmesi planlanan film ilk olarak Ekim 2021’e ertelendi.

Şimdi, Pattinson’ın koronavirüs testinin pozitif olmasından sonra daha fazla yapım gecikmesine yol açmasının ardından, film şimdi 4 Mart 2022’de gösterime girecek. Warner Bros bünyesinde olan The Flash, Shazam! 2, Black Adam ve The Matrix 4 filmlerinin de vizyon tarihleri erteleniyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]