The Batman Filminde Cadılar Bayramı Kostümlü Yüzlerce Figüran Set Videosunda Ortaya Çıktı
The Batman Filminde Cadılar Bayramı Kostümlü Yüzlerce Figüran Set Videosunda Ortaya Çıktı
içinde , ,

The Batman Filminde Cadılar Bayramı Kostümlü Yüzlerce Figüran Set Videosunda Ortaya Çıktı

Matt Reeves’in yönetmenliğini yaptığı başrolünde Robert Pattinson’ın oynadığı The Batman filminin setinden bir dizi fotoğraf ve videonun sosyal medyada yer almasıyla son günlerde insanları meraklandırdı. Filmin hikayesi ve çekimler hem Liverpool’da hem de Chicago’da yapıldığından beri, yoldan geçenler setteki aktivitelerin bir kısmını görebiliyordu. Sette son zamanlarda bazıları Cadılar Bayramı kostümleri giymiş, bir tanesi Christopher Reeve gibi giyinmiş film figüranları yer alıyordu. Reeve, 1978-1987 yıllarında DC’nin Superman karakterine hayat vermiştir.

Reeve, 1978-1987 yıllarında DC'nin Superman karakterine hayat vermiştir.
Reeve, 1978-1987 yıllarında DC’nin Superman karakterine hayat vermiştir.

Çekimler devam ederken, bu Cadılar Bayramı sahnesinin ek görüntüleri ve sürpriz bir Superman görünümlü figüranın da dahil olduğu daha fazla fotoğraf ve video görüyoruz.

Bir kullanıcı film çekimleri devam ederken setten bir görüntü yakalıyor ve bunu kendi Twitter hesabında yayınlıyor. Videoda Cadılar Bayramı kostümü giymiş figüranları büyük bir binadan çıkarken görüyoruz. Figüranlardan bir tanesi Superman kostümü ile dikkat çekiyordu.

Bu Superman kostümlü figüranın giydiği pelerin ve uzun kırmızı çizmeleri Christopher Reeve’in Superman tarzına gerçekten benziyor.

The Batman Filminin Hikayesi Nasıl Olacak?

The Batman filminin hikayesinin Cadılar Bayramı sırasında geçtiğini düşünmek inanılmaz derecede ilginç. Gotham City, Cadılar Bayramı dışında da karanlık, tehlikeli ve ilginç (ve genellikle kostümlü) karakterlerle dolu. Hikaye bu belirli zamanda gerçekleşmişse filmin genel konusu üzerinde nasıl bir etkisi olacağını hayal etmek oldukça zor gibi.

İkincisi, The Batman filminin Batman: The Long Halloween’daki materyallerden ilham almış olması mümkün gibi. Bu da hayranların Reeves’in işlemeyi planladığı hikayeye bu seriden dolayı çok daha aşina olabileceği anlamına gelir.

Batman: The Long Halloween

Filmde bir Superman kostümümüz var. Bunun sadece kostümlü bir Gotham vatandaşı olması ve Christopher Reeve’in orijinal Superman filmine eğlenceli bir gönderme olması çok olası. Bu aynı zamanda Superman’in The Batman’in pop kültür dünyasında var olduğu anlamına da gelebilir. Daha da ilgi çekici bir şekilde, Superman’in filmde gözükmese bile gerçekten de Batman evreninde var olduğunun kanıtı.

Her şeye rağmen, ,Matt Reeves’in The Batman’i 2022’de ilk kez beyaz perdeye çıktığında Superman’i bir şekilde görmeyi bekleyebiliriz. Bu sahne hayranlara bir ihtimal olsa da umut vermiş gibi görünüyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]