Hayley Atwell’in Görevimiz Tehlike 7’deki Karakter Detayları Açıklandı
Hayley Atwell’in Görevimiz Tehlike 7’deki Karakter Detayları Açıklandı
içinde , , , ,

Hayley Atwell’in Görevimiz Tehlike 7’deki Karakter Detayları Açıklandı

MCU yıldızı Hayley Atwell ve filmin yönetmen koltuğundaki Christopher McQuarrie, Atwell’in Görevimiz Tehlike 7 filminde canlandıracağı karakter hakkında yeni ayrıntılar açıkladı.

Hayley Atwell’in Görevimiz Tehlike 7’de canlandıracağı karakteriyle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Marvel Sinematik Evreni’nde Peggy Carter’ı oynamakla tanınan Atwell, geçtiğimiz Eylül ayında uzun süredir devam eden aksiyon ve casusluk serisi olan Görevimiz Tehlike 7 ile bildiklerini paylaştı. Hayley Atwell’e göre, filmde başrol olarak yer alacak ve serinin devam filmi olacak Görevimiz Tehlike 8 filminin kadrosunda da bulunacak. Şimdiye kadar, Hayley Atwell’in rolü hakkında pek fazla ayrıntı bilinmiyordu. Casusluk serisinin kadrosuna Atwell ile birlikte Nicholas Hoult, Pom Klementieff ve Shea Whigham katılacak. Geri dönen yüzler arasında Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Simon Pegg, Ving Rhames ve ilk Görevimiz Tehlike filminde yer alan Henry Czerny var. Enteresan bir film olacağı şimdiden belli. Kaç yıl aradan sonra Henry Czerny’in geri dönüşü film için gerilim dolu dakikaları tırmandırabilir.

Hayley Atwell’in Görevimiz Tehlike 7’deki Karakter Detayları Açıklandı

Malumunuz çoğu film ve televizyon dizilerinin ertelenmesine sebep olan ve setleri iptal ettiren korona virüs pandemisi yüzünden Şubat ayında Görevimiz Tehlike 7 ekibi de çekimleri erteleme kararı aldı. Filmin çekimi salgının en çok etkilediği ülkelerden biri haline gelen İtalya’da gerçekleşiyordu. Geçen süre ve belirsizlik ekibi endişelendiriyordu. Bu yüzden film ekibi İtalya bölümlerini filmden tamamen çıkarmak için tereddüt yaşıyordu. Ne yazık ki, filmin çıkış tarihi Temmuz 2021’den Kasım 2021’e ertelendi.

Ekstra gecikme yaşanıyor ve film hakkında daha somut detayların açıklanması uzun sürüyor. Görevimiz Tehlike 7 filmi hakkındaki detaylar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Atwell ve McQuarrie geçenlerde Atwell’in filmdeki rolüne dair birlikte ipucu verdiler. Aslında, ikisi de gerçek bir ayrıntı vermedi, ancak Atwell,

“Belirsizlik var… keşfettiğimiz ilginç şey, kendisini içinde bulduğu bir duruma karşı direncidir. Nasıl başladığı, nerede olduğu. Geldiği şeyin yolculuğu. ona ve ona neyin sorulduğu ve potansiyel olarak nerede bittiği.”

McQuarrie şunu söyleyerek devam etti:

Hayley’in diğer kadınların gelip açıklama yaptığı ve bir daha görünmediği film serisi karakteri olması için, ‘bu böyle olamaz’ dedik. Hayley’in daha önce gelen herhangi bir karakterin tekrarı olmasını istemiyoruz. Ne kaldı? Benzersiz olan ve yenilikler neler? Bu karakterin kıvılcımını hayal ettiğimiz şey hakkında bir sahne yazdık, Hayley de içeri girdi ve okudu. Orada keşfettiğimiz şey Hayley’in sahip olduğu bu enerjidir, özellikle Tom’la bir olan enerjisidir. Bu bir titreşim değil, kelimenin tam anlamıyla bir sarsıntı. Hissettiniz ve ‘Bu kişiden ne yapacağımı bilmiyorum.

Görevimiz Tehlike serisi hikayesi, son bölümlerde Rogue Nation ve Fallout ile büyüdü ve gelişti. Devamında gelecek olan sonraki iki devam filmi de, serinin bu eğilime devam edeceğini gösteriyor. Rogue Nation ve Fallout’un en iyi kısımlarından biri, kilit müttefiklerinden biri olmadan önce Ethan Hunt (Tom Cruise) için düşman gibi görünen bir MI6 ajanı olan Ilsa Faust’un yani Rebecca Ferguson’un kadroya dahil edilmesiydi. McQuarrie, Atwell’in karakteri hakkında benzer bir Ilsa Faust olayı yaşanmama durumu için kararlı konuştu.

Buna ek olarak, Atwell’in karakteri Ethan için mükemmel bir set oluşturacak gibi görünüyor, bu da daha zorlayıcı bir hikaye oluşturabilir. Bu hikayenin tam olarak ne olacağı belirsiz. Ancak Görevimiz Tehlike 8 çekimleri Görevimiz Tehlike 7’den hemen sonra başlayacağından, muhtemelen filmin konusu iki filmi de kapsayacak. Fallout’dan etkilenen hayranlar Görevimiz Tehlike 7’den de aynı etkiyi bekliyor ve bu durum onları heyecanlandırıyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Efsane

    Yazar Nicolas

    Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

    E-Mail: [email protected]