Cinayet Süsü, Ölümlü Dünya Etkisi Veremedi
Cinayet Süsü, Ölümlü Dünya Etkisi Veremedi
içinde , , , ,

Cinayet Süsü, Ölümlü Dünya Etkisi Veremedi

Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Cinayet Süsü filmi geçtiğimiz günlerde Netflix’de yayınlanmaya başlandı. Netflix üyeliği olan herkes filmi izleyebilir.

Cinayet Süsü, filminin senaryosunu Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit birlikte kaleme aldı. Kara mizahın ön plana çıktığı filmin başrollerinde ise Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt, Binnur Kaya, Feyyaz Yiğit gibi isimler yer almakta. Ali Atay’ın daha önceki yapımlarını ve o yapımlarda işlediği konulardaki mizahını biliyoruz. Cinayet Süsü filmi tema açısından 2018 yılında seyirciyle buluşan yine Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Ölümlü Dünya filmi ile benzer. Youtube kanalımızda Cinayet Süsü filmi ile ilgili beğendiğimiz ve beğenmediğimiz yönleri eleştirdiğimiz videomuz bu yazıda sizlerle. Umarım videoyu beğenirsiniz. Bize katılmadığınız noktalar varsa bunu bizlere yorumlarda belirtirseniz çok mutlu oluruz. İyi günler dileriz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Efsane

    Yazar Nicolas

    Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

    E-Mail: [email protected]