Karayip Korsanları Filminin Yeni Başrolü Kim Olacak
Karayip Korsanları Filminin Yeni Başrolü Kim Olacak
içinde , ,

Karayip Korsanları Filminin Yeni Başrolü Kim Olacak

Marvel’in Yıldızı Yeni Kaptan Jack Sparrow’mu Olacak?

Karayip Korsanları film serisi yeniden başlatılmak üzere. Hollywood içinden gelen heyecan verici haberler, oldukça popüler bir Marvel aktörünün bu görevi Kaptan Jack Sparrow’u canlandıran yıldız oyuncu Johnny Depp’ten devralmak için sıraya girdiğini öne sürdü.

Karayip Korsanları film serisi son üç yılda yeni bir film gösterimi görmedi. Hayranlara serinin devam edeceği hakkında gerçek bir duyuru yapılmadı. Milyar dolarlık film serisi 2003 yılında vizyona giren “The Curse of the Black Pearl” (Siyah İnci’nin Laneti) ile başladı. Kaptan Jack Sparrow rolünde Johnny Depp’in başını çektiği ilk film, 654 milyon dolarlık şaşırtıcı bir hasılat yaptı ve serinin dört devam filmi için fitili ateşledi. Ancak son dönemde yaşananlardan sonra her şey bir sonraki film için değişecek gibi görünüyor.

Bu yılın başlarında Disney, gelecek altıncı filmde Johnny Depp’in konumunun “belirsiz” olduğu açıkladı.

Kaynaklar, Disney’in Depp’in eski karısı Amber Heard’e karşı verdiği kamu hukuku mücadelesinin öngörülemezliğinin itibar kaybı oluşturacağını düşündüğü için durumun bu yüzden belirsiz olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz ayda söylentilere Karayip Korsanları film serisi rebootlanacak ve başrol bir kadın olacaktı. Kadın başrol ise Karen Gillan olacaktı.

O zamandan beri, serinin yumuşak bir şekilde yeniden başlatılacağını öne süren başka söylentiler ortaya çıktı ve Avengers yıldızı Karen Gillan (Nebula) sözde yeni serideki başrol olacağı söylentileri en üst sırada yer alıyordu. Dahası, Harley Quinn karakterini canlandıran yıldız oyuncu Margot Robbie’nin de yeni bir Jack Sparrow benzeri karakter olarak seriye girdiği söyleniyordu.

Karayip Korsanları serisinin bir sonraki adımını kapsayan son heyecan verici söylenti de Depp’in yerini bir Marvel yıldızının alacağı yönünde. Depp’in Jack Sparrow’u canlandırması, ilginç ve eksantrik hareketleriyle izleyicileri etkileyip heyecanlandırmıştı. Öyleyse, Depp’in kült bir karakter haline getirdiği Jack Sparrow karakterini o çizgiye yakın bir şekilde ya da daha iyi bir performansla canlandırabilecek başka bir aktör var mı?

Reynolds en çok Deadpool’u (Wade Wilson) canlandırmasıyla tanınıyor.

Sektörden Daniel Richtman’a göre, Ryan Reynolds, gelecek devam filmlerinde başrolü üstlenecek sıradaki kişi. Reynolds en çok Deadpool’u (Wade Wilson) canlandırmasıyla tanınıyor. Deadpool karakteri esprili, dördüncü duvarı yıkan bir suikastçı olarak karşımıza çıktı. Karakterlerin benzer bir noktası var. Deadpool karakteri de Jack Sparrow karakteri gibi birçok tehlikeli durumdan kurtulmak için alaycı, sakin ve umursamaz bir şekilde konuşuyor.

Bu sözde oyuncu kadrosunu kapsayan ayrıntılar henüz tam olarak açıklanmadı, ancak Ryan Reynolds’un şu anda üzerinde çalıştığı tek Deadpool olduğunu düşünürsek, kesinlikle bunu yapmakta özgür gibi görünüyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]