Netflix Dizisi The Witcher'ın Setinde Birden Fazla Kişinin COVID Testi Pozitif Çıktı
Netflix Dizisi The Witcher'ın Setinde Birden Fazla Kişinin COVID Testi Pozitif Çıktı
içinde ,

Netflix Dizisi The Witcher’ın Setinde Birden Fazla Kişinin COVID Testi Pozitif Çıktı

The Witcher Setinde 4 Kişinin COVID-19 Testi Pozitif Çıktı ve Dizi Çekimleri Ertelendi

Netflix, çok sayıda testin COVID-19 testinin pozitif çıkmasının ardından Birleşik Krallık’ta çekimleri devam eden The Witcher‘ın yapımını durdurdu. Dizinin yeni sezon çekim tarihleri ertelendi diyebiliriz.

The Witcher Setinde 4 Kişinin COVID-19 Testi Pozitif Çıktı

Sette dört kişinin COVID-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Netflix, dizi çekimlerine dahil olan herkesi izole edecek ve karantina altına alacak. Etkilenenlerin izole edildiğini ve başrol oyuncularının testlerinin negatif olduğunu duyuyoruz.

The Witcher Setinde 4 Kişinin COVID-19 Testi Pozitif Çıktı
The Witcher Setinde 4 Kişinin COVID-19 Testi Pozitif Çıktı

Londra’nın batısındaki Arborfield Studios’ta çekimler yapılıyordu. Yayıncı kuruluş setteki her çalışanın tamamen güvenli olduğundan emin olduktan sonra set kaldığı yerden devam edecek.

The Witcher 2. Sezon Çekimleri Ne Zamana Ertelendi?

Bu durum, aktör Kristofer Hivju’nun Mart ayında yapılan testin pozitif çıktığını açıkladıktan sonra, dizinin yeni sezon çekimlerinin ikinci kez duraklatılmasına sebep oldu. Bu duraklama, İngiltere’nin baharda kısıtlamaya başlamasıyla çekimlerin Ağustos ortasına kadar uzayacağı düşünülüyor.

Netflix’in fantastik dizisi, 76 milyon izlenmeyle platformun en büyük yapımlarından biridir.

Dizide Henry Cavill, insanların hayvanlardan daha kötü olduğunu kanıtladığı bir dünyada, yerini bulmaya çalışan yalnız bir canavar avcısı olan Geralt of Rivia rolünde karşımıza çıkmıştı. 2. Sezonda Witcher evreninin daha da genişletileceğini düşünüyoruz. Umarız çalışma ekibi 2. sezonun çekimleri için çabucak işinin başına döner ve bizi beklemekten kurtarırlar. Çünkü bu yapım, COVID-19 yüzünden ertelenen ilk yapım değil.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]