The Northman İzlediğiniz Diğer Filmlere Benzemiyor
The Northman İzlediğiniz Diğer Filmlere Benzemiyor
içinde

The Northman İzlediğiniz Diğer Filmlere Benzemiyor

Anya Taylor Joy: The Northman Filmi Çok Farklı Bir Film Olacak

The Northman filminin senaryosunu Sjón’la birlikte Robert Eggers kaleme aldı. Eggers ayrıca The Northman filminin yönetmenliğini de yapıyor. Filmin konusuna kısaca değinecek olursak, senaryo tarihi konulu bir intikam çemberi etrafında dönüyor. The Northman, zaman olarak da 10. yüzyılın başlarında İzlanda’da geçecek. Amleth (Alexander Skarsgård), babası öldürüldükten sonra intikam alma isteğiyle yanıp tutuşan bir prenstir.

Anya Taylor Joy The Northman Hakkında Çok İddialı Konuştu

Filmin başrollerinde Nicole Kidman ve Anya Taylor Joy’u görüyoruz. Robert Eggers, bu filmden önce Lighthouse ve The Witch’in yönetmenliğini üstlenmişti. The Northman hakkında yorum yapan Anya Taylor Joy, filmin daha önce izledikleri hiçbir filme benzemediğini ifade ediyor. (Gerçek olma ihtimalinin yanında abartıyor da olabilir)

Collider ile gerçekleşen röportajda Anya Taylor Joy:

“Robert Eggers ile iş arkadaşlığımız daha öncesine dayanıyor. Eggers ile böyle güzel bir işte çalışmak güzel olacak. Film için yeniden bir araya geldik. Yapılan bu projenin içinde bende olduğum için mutluyum. Set içerisinde yaşanan gelişmeler çok iyi. Film severlerin karşısına çok farklı bir yapımla çıkacağımızı hissediyorum.”

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]