içinde

Sizce Johnny Depp Gellert Grindelwald Rolüne Geri Dönmeli Mi?

Johnny Depp, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile Fantastic Beasts serisinde canlandırdığı Gellert Grindelwald rolünden ayrıldığını belirtmişti. Hayranlar Depp’in yaptığı son açıklamadan sonra Change.org’da bir imza kampanyası başlattılar. İmza kampanyasının başlığı, “Warner Bros, Bring Johnny Depp back as Gellert Grindelwald!!!”. Yani hayranlar, “Warner Bros, Johnny Depp’i Gellert Grindelwald olarak geri getirin!!!” diyorlar.

Şu anda gördüğüm kadarıyla toplanan imza sayısı 70 bine dayanmış. Sitede, toplanacak imza sayısı olarak da 75 bin gibi bir sayı bildirilmiş. Gün bitmeden bu toplanan imza sayısı 75 bini geçebilir. Eğer sitede toplanan imza kampanyasına destek olmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

 • Warner Bros. Johnny Depp’i Grindelwald Rolüne Geri Çağırmalı Mı?

  Warner Bros. Johnny Depp'i Grindelwald Rolüne Geri Çağırmalı Mı?

  Bize ne düşündüğünü söyle:

  • Evet
  • Hayır

Bu gönderi güzel ve kolay başvuru formumuzla oluşturuldu. Yayınınızı oluşturun!

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]