Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Porco Gallilard (Jaw Titan) Ölecek Mi?
Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Yayın Tarihi ve Saatleri Açıklandı
içinde ,

KızgınKızgın HarikaHarika İnanılmazİnanılmaz ÜzgünÜzgün GüzelGüzel ŞaşırdımŞaşırdım

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Yayın Tarihi ve Saatleri Açıklandı

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Porco Gallilard (Jaw Titan) Ölecek Mi?

Attack on Titan 4. sezon 8. bölüm Crunchyroll ve Funimation yayın platformlarında dünya genelinde hangi tarih ve saatte yayınlanacak? (Attack on Titan 4. sezon 8. bölüm yayın tarihi ve saati)

Attack on Titan, tartışmasız tüm dünyadaki en popüler animelerden birisi. Son sezon, şimdiye kadar üretilmiş sezonlar arasındaki en iyi sezon olacak.

Konu ve animasyondan film müziğine kadar, bölüm 7, 4. sezonun ne hakkında olduğunu gerçekten tanımlayan bir başyapıttan başka bir şey değildi.
Konu ve animasyondan film müziğine kadar, bölüm 7, 4. sezonun ne hakkında olduğunu gerçekten tanımlayan bir başyapıttan başka bir şey değildi.

Konu ve animasyondan film müziğine kadar, bölüm 7, 4. sezonun ne hakkında olduğunu gerçekten tanımlayan bir başyapıttan başka bir şey değildi. Hikayedeki büyük heyecan verici anlar, mükemmel aksiyon ve şok edici sürprizler.

Bununla birlikte, manga okuyucuları önümüzdeki bölümün büyük bir bölüm olacağını bilecekler. Peki Attack on Titan 4. sezon 8. bölüm Crunchyroll ve Funimation’da hangi tarihte ve saatte yayınlanacak?

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Yayın Tarihi

Attack on Titan 4. sezon 8. bölüm, uluslararası konumunuza bağlı olarak 31 Ocak Pazar veya 1 Şubat Pazartesi günü premium kullanıcılar için Crunchyroll ve Funimation’da yayınlanacak.

Bölüm, seçilen bölgelerde 7 Şubat Pazar veya 8 Şubat Pazartesi günü platformlarda ücretsiz olarak yayınlanacak.

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Pasifik Saati

Attack on Titan 4. sezon 8. bölüm, 31 Ocak Pazar günü saat 12: 45’te Crunchyroll ve Funimation’da yayınlanacak.

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Merkezi Saat

Attack on Titan 4. sezon 8. bölüm, 31 Ocak Pazar günü saat 14: 45’te (CST) Crunchyroll ve Funimation’da prömiyer yapacak.

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Doğu Saati

Attack on Titan’ın 4. Sezon 8. bölümü 31 Ocak Pazar günü saat 15: 45’te (EST) Crunchyroll ve Funimation’da yayınlanacak.

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Britanya Saati

Attack on Titan 4. sezon 8. bölüm Crunchyroll ve Funimation’da 31 Ocak Pazar günü saat 20: 45’te GMT’de yayınlanacak.

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Avrupa Saati

Attack on Titan 4. sezon 8. bölüm, 31 Ocak Pazar günü saat 21: 45’te CET’de Crunchyroll ve Funimation’da prömiyer yapacak.

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Kore Saati

Attack on Titan’ın 4. Sezon 8. bölümü, 25 Ocak Pazartesi günü saat 05: 45’te Crunchyroll ve Funimation’da yayınlanacak.

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Avustralya Saati

Attack on Titan 4. sezon 8. bölüm Crunchyroll ve Funimation’da 1 Şubat Pazartesi günü saat 08: 15’te ACDT’de yayınlanacak.

Attack On Titan 4. Sezon 8. Bölüm: Yeni Zelanda Saati

Attack on Titan’ın 4. sezon 8. bölümü, 1 Şubat Pazartesi günü saat 09: 45’te NZDT’de Crunchyroll ve Funimation’da yayınlanacak.

Açıklanan zamanlar Crunchyroll tarafından onaylanmıştır. Bu açıklanan tarih ve saatler, Funimation için de geçerlidir. Bölümler, takip eden hafta açıklanan zamanlarda ücretsiz olarak sunulacaktır. Attack on Titan animesi hakkında güncel bilgilere ulaşmak için bizi takipte kalın.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]