Tekrardan Yayındayız Nerede Kalmıştık
Tekrardan Yayındayız Nerede Kalmıştık
içinde

Tekrardan Yayındayız Nerede Kalmıştık ?

Tekrardan yayınlara başlıyoruz… Are you ready?
Fikir ve eleştiri hakkında yorum yaparak başladığımız bu yolda bir arpa boyu yol alamadan ara vermiştik. Şuan farklı bir vizyonla farklı pencerelerden farklı konular hakkında önceki durumları da göz ardı etmeden objektif yaklaşımlarla sizlerle olacağız.
Burada bahsetmek istediğimiz değişiklik, bir nevi daha geniş bir yelpaze kapsamında bulunan konulara da değineceğiz ve olumlu olumsuz nasıl bir etki tepki durumuna sahipler elimizden geldiğince eleştirip açıklayacağız.
Gündem üzerinden felsefi konulara değinip mantık çerçevesi üzerinden bir sonuca bağlayamaya çalışacağız. Umarım istediğimiz noktaya sizlerle birlikte geliriz. Come to devasafikir.blogspot.com

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]