Osama Ranking 2. Sezon Ne Zaman Gelecek? Bojji'yi Ne Zaman Göreceğiz?
Osama Ranking 2. Sezon Ne Zaman Gelecek? Bojji'yi Ne Zaman Göreceğiz?
içinde , ,

ÜzgünÜzgün ŞaşırdımŞaşırdım KızgınKızgın GüzelGüzel HarikaHarika İnanılmazİnanılmaz

Ranking of Kings 2. Sezon Yayın Tarihi ve Saatleri

Osama Ranking 2. Sezon Ne Zaman Gelecek? Bojji’yi Ne Zaman Göreceğiz?

Ranking of Kings, Yayınlandığı günden itibaren artan bir hayran kitlesine sahip. Diğer adıyla Ousama Ranking animesi, yayınlanan 1. sezonu ile hayranların onayını almış gibi. Ranking of Kings 2. sezon onayını aldı mı?

2022’nin başlangıcı anime hayranları için tek bir şey anlamına geliyor. Yeni sezonun yayın listesinin açıklanması!

Ancak, dizilerin doğrudan ikinci sezonlarına devam etmesini dört gözle bekleyen birkaç topluluk var. En önemlisi Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba ve Ranking of Kings hayranları.

Ranking of Kings/Osama Ranking animesinin 2. sezon yayın tarihi ne zaman? Hayranlar 2. sezonun çıkış tarihi ve saatinin artık onaylandığını bilmek istiyorlar.

Ranking of King Official Trailer

Ranking of King 2. Kısım

Ranking of Kings animesinin hayranları için iyi haber 6 Ocak’ta gelmişti. Dizi 2022’de 2. kısım için geri döndü.

İlk televizyon yayınının toplam 23 bölümden oluşması planlanıyordu. Ancak animenin 2. kısmı ile 1. sezon toplamda 24 bölümden oluşuyor.

Anime, kış anime programının başlangıcına doğru ilerlerken Funimation’da prömiyer yapmıştı. Ranking of King 1. sezon toplam 24 bölüm sürdü. Anime dizisi 24. bölümü ile final yaptı.

Osama Ranking 2. Sezon Gelecek Mi?

Ranking of Kings 2. sezon için resmi bir açıklama gelmedi. İlk sezon kış anime listesinde devam etmişti. Ancak hayranlar henüz bilgi eksikliğinden endişe etmemelidir.

İyi haber şu ki, Osama Ranking animesinin geleceği parlak. Çünkü TV dizisinin uyarladığı manga hala devam ediyor. Aralık ayının başlarında Japonya’da 12. cildi yayınlandı.

Dizi, bazı ezici eleştirilere rağmen, ikinci bir sezonu garanti edecek kadar popüler olduğunu kanıtlamalı. Çoğu dizi, yetersiz reyting yüzünden yeni sezon onayını alamıyor. Şu anda Osama Ranking animesi, MyAnimeList’te 8.86/10 ve IMDB’de 9.2/10 puanla yer alıyor.

Bu durum Ranking of Kings animesinin özellikle Çin’den gelen küresel popülaritesini düşündüğümüzde geçerli oluyor.

Ranking of Kings 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Maalesef Ranking of Kings anime serisinin hayranları 2. sezon için çok uzun bir bekleyiş içinde kalabilirler.

Bunun nedeni, gelecek yıl 23. bölüm yayınlandığında anime serisinin, en son yayınlanan cilt olan manga serisinin 12. cildine kadar senkronize gitmesi lazım.

Sorun şu ki, yeni ciltler daha önce Japonya’da tutarsız bir programa göre yayınlandı. Genellikle sonuncusundan yaklaşık dört ay sonra prömiyer yaptı.

Genel olarak, 2023 baharına kadar olmasa da 2022’nin sonunda yeterli kaynak materyalin kullanıma sunulmasını bekliyoruz. Bu nedenle hayranlar, Ranking of Kings 2. sezonunun 2023 yazına kadar yayınlanmasını beklememeli.

Osama Ranking Animesi Çin’de Viral Olacak!

Çin anime pazarı şüphesiz dünyanın en büyüklerinden biri. Ancak bireysel serilerin ülkede tutunması oldukça zor.

Bununla birlikte Ranking of Kings, Çin akış sitesi Bilibili’de yayınlandığı günden itibarenanime endüstrisinde gerçekten nasıl küreselleşeceğini gösteriyor.

Aslında, Ranking of Kings animesi, Çin’in en büyük anime serilerinden biri haline geldi. Bu şaşırtıcı popülaritesini 2022’ye kadar sürdürmeye hazırlanıyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, Radii China’ya göre ilk dört bölüm 48 milyondan fazla izlendi. 48 milyon rekor bir sayı. Bunun sadece resmi kaynaklardan geldiğini bilmeliyiz. Çünkü bizim gibi bağımsız siteler üzerinden izleyenleri hesaba katsak bu sayı çok uçuk yerlere gidebilir.

Ancak Bilibili’deki resmi dizi sayfasına göre bu sayı artık “250 milyon yayını” aştı!

Ranking of Kings yani Osama Ranking animesi hakkında yeni bilgiler geldiğinde bunları sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]