Disney+ Elizabeth Olsen, Sebastian Stan ve Diğer MCU Yıldızların Yer Aldığı Yeni Promosunu Yayınladı
Disney+ Elizabeth Olsen, Sebastian Stan ve Diğer MCU Yıldızların Yer Aldığı Yeni Promosunu Yayınladı
içinde

Disney+ Elizabeth Olsen, Sebastian Stan ve Diğer MCU Yıldızların Yer Aldığı Yeni Promosunu Yayınladı

Disney+ WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier Dizileri İçin Promo Videosu Yayınladı

Disney, bölgede yaklaşan lansmanı için Latin Amerika’da Disney+’ı tanıtmaya başladı. The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision ve hatta Cassian Andor serisi gibi birkaç dizinin tanıtımını yapan bir video yayınladı. Bu kısa video aslında Salı için planlanan daha büyük bir tanıtım programının parçasıydı. Yayınlanan promo hayranlara gelecek hakkında daha fazla fikir verebilir.

Disney+’in Marvel Dizileri İçin Yayınladığı Promo

@MarvelFlix tarafından, özel bir Disney+ programı için bir video önizlemesi Twitter’da yayınlandı. Videoda Paul Bettany, Anthony Mackie, Elizabeth Olsen ve Sebastian Stan’in programları tanıttığını görüyoruz. Promo, WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier’a odaklanmış.

Latin Amerika’daki ABC gibi çeşitli Disney’in ücretli TV kanallarında Salı günü saat 22.00 EST’de yayınlanacak.

WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier İçin Lansmanlar Başlayacak

Artık The Falcon and the Winter Soldier ve WandaVision çekimleri bittiğine göre, yıldızlar nihayet Disney’in akış hizmetinde yaklaşan lansmanları için kendi dizilerini tanıtmaya başladılar. Tabii ki salgın nedeniyle Marvel Studios, stüdyonun genellikle filmler için yaptığı tanıtım turlarını diziler için yapamayacak. Ancak bu tür promolar şu anda en yakın tanıtım reklamları diziler için.

Bu promoda gösterilecek çok fazla yeni görüntünün olmaması gayet normal, ancak yaklaşan lansmanlarda The Falcon and the Winter Soldier’dan daha fazla görüntü gösterilebilir. WandaVision için bir fragman zaten yayınlandığından, The Falcon and the Winter Soldier dizisinden daha fazla içerik görmek hayranlar için adil olacaktır.

WandaVision’ın bu yılın Aralık ayında yayına girmesi bekleniliyor, ama maalesef The Falcon and the Winter Soldier’ı gelecek yıla kadar göremeyeceğiz. Bununla birlikte, hayranların Sam ve Bucky’nin yan yana dövüştüğünü görmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmamalı. WandaVision dizisinin yayın hayatına başlayacak olması hayranları The Falcon and the Winter Soldier dizisi için beklentiye sokacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]