Army Of The Dead: Zack Snyder İle Zombi Dünyasına Yeni Bir Bakış
Army Of The Dead: Zack Snyder İle Zombi Dünyasına Yeni Bir Bakış
içinde ,

Army Of The Dead: Zack Snyder İle Zombi Dünyasına Yeni Bir Bakış

Zack Snyder’in Army Of The Dead Filmi Zombilere Bakış Açınızı Değiştirecek

Garret Dillahunt, Zack Snyder‘ın yeni filmi Army of the Dead’in zombi filmlerine olan bakıştan uzaklaşan yepyeni bir zombi filmi yorumu ortaya koyacak.

Garret Dillahunt, 2021’de gösterime girilmesi planlanan Zack Snyder‘ın Army of the Dead zombi filmi, klasik zombi filmlerinden uzaklaşan yepyeni bir soluk olarak karşımıza gelecek.

2021’de yayınlanacak olan yeni Netflix filmi, kıyamet sonrası zombi istilasına uğramış Las Vegas’a soygun yapmak için giden bir grup paralı askerin hikayesini anlatacak. Snyder senaryoyu kendi yazdı ve bildirildiğine göre tam bir yaratıcılığa sahip özgürlükle filmin yönetmenlik görevini üstlendi. Bu, filmin Snyder Cut of Justice League‘de yaşanan durumlardan kaçınacağı anlamına geliyor. Yönetmenin filmin bölümlerini HBO Max’te yayınlanmak üzere yeniden kurgulamasını ve yeniden çektiğini düşününce, yaşanan sıkıntılar bir hayli fazla olmuştu.

Army of the Dead: Lost Vegas Animesi Netflix’te Yayınlanacak

Bu arada Army of the Dead, Tig Notaro (rezil komedyen Chris D’Elia’nın yerini aldı), Dave Bautista, Hiroyuki Sanada, Theo Rossi, Omari Hardwick ve Ella Purnell gibi isimlerin yer aldığı büyük bir kadroya sahip. Fear The Walking Dead’deki John Dorie rolü sayesinde zombilerle uğraşmaya alışkın olan Dillahunt’da kadroda yer alıyor. Netflix şimdiye kadar gördüklerini açıkça beğendi ve film öncesinde Bautista ve Joe Manganiello’nun seslendirmen olarak yer alacağı bir önbölüm ve anime dizisi olan Army of the Dead: Lost Vegas için yeşil ışık yaktı.

Army of the Dead: Lost Vegas Animesi Netflix'te Yayınlanacak
Army of the Dead: Lost Vegas Animesi Netflix’te Yayınlanacak

Garret Dillahunt’ın Film Hakkında Yaptığı Açıklamalar

Comicbook.com’a konuşan Dillahunt, Army of the Dead’in daha önce hiç görmediğimiz gibi zombilere sahip olacağına dair bazı ipuçlarını ağzından kaçırdı. Oyuncu çok fazla açıklama yapmıyor, ancak filme yaklaşımın farklı olduğunu söylüyor. Özellikle de Snyder ve yaratıcı ekibin “zombi teması” klasiğinden “uzaklaştığını” söylüyor. Zombilerin hızlı ve korkutucu olacağını ekleyerek filmdeki aksiyona hoş bir “farklılık” ekliyor. Yorumlarının tamamını aşağıdan okuyabilirsiniz:

Gerçekten farklı. Ben de görmekten heyecan duyuyorum. Sanırım birçok yönden değişik olan zombiler hakkında farklı fikirlere sahip olmak. Ve bunun hakkında çok ayrıntı vermemem gerektiğini biliyorum. Üzgünüm. Şimdi ortaya çıkan şeylerden birini bilmiyordum. Bir ara önümüzdeki yıl… Ama bir nedenden ötürü herkesin bağlı kaldığı birçok normal zombi temasından oldukça uzaklaştılar. Belki bu şekilde olmaları gerekmiyordu. Ama böyle olması bu güzel bir farklılık. Zombiler korkutucudur. Size söyleyeyim, zombiler gerçekten hızlı ve korkutucu olacak.

Fear The Walking Dead’de üç sezon geçirdikten sonra, zombilerle olan uzun süreli ilişkisi göz önüne alındığında, Dillahunt’un şimdiye kadar onlara alıştığını düşünürdünüz. Bu yüzden Army of the Dead’in korkunç olacağını düşünmesi iyi bir işaret.

Buna ek olarak, Matthias Schweighöfer tarafından yönetilen bir kadroya sahip olan önbölüm ve anime dizisi Army of the Dead: Lost Vegas, Snyder‘in gelişen Army of The Dead evreni için iyi bir tanıtım olacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]