Amber Heard Yeniden Çekilecek Justice League İçin Mera Olarak Geri Dönüyor
Amber Heard Yeniden Çekilecek Justice League İçin Mera Olarak Geri Dönüyor
içinde , ,

Amber Heard Yeniden Çekilecek Justice League İçin Mera Olarak Geri Dönüyor

Amber Heard Zack Snyder’in Justice League Filmi İçin Mera Rolüne Çağrıldı

Zack Snyder’in Adalet Ligi için yeniden çekimler yapılıyor. Oyunculardan bazıları, Batman rolünde Ben Affleck ve Cyborg rolünde Ray Fisher… Yönetmenin 2017 filminde bulunan çok sayıda yayınlanmış sahnesi için yeni materyaller çekiyor.

Filmin hikayesi teatral versiyondan uzaklaşmaya devam ettikçe, yapıda meydana gelen değişiklikler kendini belli ediyor.

Hayranlar, Jared Leto’nun Snyder’ın filmi için Joker olarak yeni sahneler çekmeye hazır olduğunu öğrenince büyük olasılıkla şok oldu. Leto’nun dönüş haberinin ardından yine geri dönüş yapacak başka bir DCEU aktörünün haberi geldi.

The Hollywood Reporter, Adalet Ligi ve Aquaman filmlerinin yıldızı Amber Heard’ın Zack Snyder’in Adalet Ligi için Mera olarak yeni sahneler çekeceğini ve bu ay yapım için Affleck, Fisher ve Leto gibi isimlere katılacağını söyledi.

Amber Heard’ın dönüşü, eski kocası aktör Johnny Depp ile reklamı yapılan yasal olarak verdikleri savaş nedeniyle medyada yer aldı. Ama şu anda geliştirilmekte olan Aquaman 2 devam filmiyle bildirilen kadroya katılımı göz önüne alındığında, belki de bu haber büyük bir sürpriz olmamalı hayranlar için.

Amber Heard’ın Mera Olarak Geri Dönmesi Neyi Değiştirecek?

Mera’nın filmdeki rolü ne olabilir? Hayranlar, Joss Whedon’un yönettiği Justice League’in orijinal kurgusundaki görünümünün bir kamera görüntüsünden biraz daha fazlası olduğunu hatırlayabilir.

Yeni çekilecek olan Justice League film Atlantis’in sualtı krallığında geçen başka sahneleri gösteriyor olabilir mi? Filmin bu versiyonunda Aquaman’ın hikayesine biraz daha tanık olacak mıyız? Heard’ın hala pek çok sahnede yer almayacağı biliyoruz. Ancak yine de oyuncunun sette olması bu filmin konusunun, orijinal 2017 versiyonundan büyük ölçüde farklı olma ihtimalini artırıyor.

Zack Snyder’ın Justice League’i 2021’in başlarında HBO Max üzerinde yayınlanacak. Yaklaşık bir saat uzunluğunda dört bölümle platform üzerinden hayranlarla buluşacağı bildirildi.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Johnny Depp ile yaşadığı olayların gün yüzüne çıkması ve Depp’in masum olmasından dolayı bir çok hayran bu durumdan oldukça üzgün. Amber Heard, Depp’e attığı iftiralardan sonra Disney’in, Karayip Korsanları serisini rebootlayacağı söylentileri çıkmıştı. Bakalım ortaya çıkan yeni durumlardan sonra seri nasıl edecek?

    Efsane

    Yazar Nicolas

    Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

    E-Mail: [email protected]