Jared Leto Zack Snyder'ın Justice League Filmine Joker Olarak Geri Döndü
Jared Leto Zack Snyder'ın Justice League Filmine Joker Olarak Geri Döndü
içinde

Jared Leto Zack Snyder’ın Justice League Filmine Joker Olarak Geri Döndü

Jared Leto Joker Rolüne Geri Mi Döndü?

Zack Snyder’ın Justice League‘i, nihayet gelecek yıl prömiyerini yaptığında süper kahraman takımını heyecan verici şekillerde yeniden gösterme fırsatı bulacak.

Vizyon sahibi yönetmen, uzun süredir, hayranlarına filmin eski versiyonu hakkında ne bekleyecekleri konusunda alaycı tavır takınıyor. Superman merkezli bir açılış sahnesi gibi ilginç haberlerin gelmesiyle hayranlar bir hayli heyecanlanmıştı. Bu sefer Cyborg karakterini Ray Fisher’a daha önemli bir rol verilecek söylentileri yayıldı.

Snyder Cut’ın ilk duyurusundan bu yana, yönetmen film hakkında “tamamen yeni bir şey” olacağını belirttikten bu yana, hayranlar arasında filmin yeniden çekimlerle ilerleyip ilerlemeyeceği sorusu vardı. Filmin görüntü yönetmeninin yakın zamanda yaptığı bir teaser, Snyder kısmının baştan sona değiştirilip yeniden çekileceği ihtimalini ortaya koyuyor.

Ve şimdi, Snyder Cut’a dikkate değer (şaşırtıcı) bir karakter katılırken, aynı zamanda filmin prodüksiyonu planlarını da onaylamış gibi gözüküyor.

Habere Göre Jared Leto Yeniden Joker Olacak

The Hollywood Reporter, Jared Leto’nun Zack Snyder’ın Adalet Ligi’ndeki Joker rolünü yeniden canlandırmak için geri döneceğini bir haberde paylaştı.

THR ayrıca, Ben Affleck, Ray Fisher ve Amber Heard’ın Snyder Cut için sette Leto’ya katıldığı “çekimlerin şu anda devam ettiğini” açıkladı. Ancak diğer oyuncuların dahil olacağının şu anda belirsiz olduğunu işaret etti.

Jared Leto’nun Joker’i Zack Snyder’in Adalet Ligi’ne dahil edilmesi, hem karakter hem de filmin anlatısı için çok sayıda olasılık sunuyor. Leto, 2016’nın Suicide Squad filminde “Clown Prince of Crime” olarak giriş yaptı. Ancak daha önceki haberler, bu filmdeki rolünün filmin yönetmeni David Ayer tarafından Joker’in filmden “çıkarıldığından” bahsetmesiyle ciddi şekilde değiştirildi.

Leto ikinci kez Joker olarak geri döneceğine göre, oyuncunun kötü adam tasvirinin bu sefer nasıl olacağına şahit olmak gerçekten ilginç olacak. Joker’in Zack Snyder’ın Adalet Ligi’ndeki rolü hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak karakterin olduğu sahnelerin Ben Affleck’in Batman’i ile yakından bağlantılı olma ihtimali yüksek gibi duruyor. Sonuçta iki karakterin hikayesi de aynı şehirde (Gotham City) geçiyor.

Justice League’de Harley Quinn Olacak Mı?

Justice League, Suicide Squad olaylarından sonra kuruldu ve ikincisi Joker’in hikayenin sonunda Harley Quinn ile kaçtığını biliyoruz. Snyder Cut olayları, sonunda kahramanların geri kalanıyla bir araya gelmeden önce… Sadece bu değil, aynı zamanda Margot Robbie’den Harley Quinn’in de ortaya çıkması için heyecan verici bir kapı aralığı bırakıyor.

Snyder daha önce Adalet Ligi’ni “Elseworld” tipi bir hikaye olarak tanımlamıştı. Yani bu durum yönetmenin DCEU içindeki herhangi bir karakteri devamlılık konusunda endişelenmeden kullanma özgürlüğüne sahip olduğu anlamına geliyor.

Şüphesiz, Snyder Cut için hikayenin nasıl geçeceği olasılıkları sonsuz duruyor. Gelecek yıl HBO Max’te gösterime girdiğinde olayların nasıl geliştiğine şahit olmak gerçekten heyecan verici olacaktır.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]