Tom Holland Uncharted Çekimlerden Hemen Sonra Spider-Man 3 Çekimlerine Geçeceğini Onayladı
Tom Holland Uncharted Çekimlerden Hemen Sonra Spider-Man 3 Çekimlerine Geçeceğini Onayladı
içinde ,

Tom Holland Uncharted Çekimlerden Hemen Sonra Spider-Man 3 Çekimlerine Geçeceğini Onayladı

Spider-Man 3 Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Spider-Man 3 filmi için New York City’deki çekime başlamış olsa da bu, Tom Holland’ın veya oyuncu kadrosunun geri kalanının sette olduğu anlamına gelmiyor. Tüm hayranların bildiği üzere, ikinci birim sadece dış mekanda veya kar yağmaya başlamadan film için çekimleri halleder. Bu da hayranların Jacob Batalon veya Zendaya’nın henüz setteki fotoğraflarını görmeyecekleri ve Foxx’un Electro kostümünün nasıl görüneceğini öğrenmeyecekleri anlamına geliyor.

Başlangıçta Spider-Man 3’ün Ocak ayına kadar çekimlerinin başlamayacağını bildirirken gelene habere göre geçtiğimiz günlerde çekimlerin artık yılbaşı bitmeden başlayacağı konuşuluyor.

Tom Holland ve Babası Dominic Holland Spider-Man 3 Hakkında Ne Konuştu?

Bir Reddit kullanıcısı tarafından, Dominic Holland’ın oğlu Tom Holland ile Patreon için yaptığı “In-Vision” podcast’inde yaptığı görüşmenin bir bölümünde sızdırılan baba-oğul ikilisi, Holland’ın Uncharted filminin çekimlerinin ardından ne zaman Spider-Man 3’ün çekimine başlayacağını dolaylı olarak belirtiyor.

Aslında oynamamız çok güzel çünkü İspanya ve Atlanta’ya gittiğimizde seni göremeyeceğim.

Hayır, bu yüzden Nicky [Nicola Frost] ‘Dinle Dom, uçağa atla çünkü Tom’u Mart ayına kadar göremeyeceksin.’ dedi. Umarım Noel’de geri dönebilirsin.

Spider-Man 3 Çekimleri Ne Zaman Bitecek?

İkisi arasındaki bu diyalog, Spider-Man 3’ün çekimlerinin Uncharted çekimleri bittikten hemen sonra başlayacağı anlamına geliyor. Bu, Tom Holland’ın Kasım ayının başlarında Atlanta’da çekime başlayabileceği ve Mart 2021’de çekimlerin tamamlanabileceği anlamına geliyor.

Olay Dominic ve Tom Holland tarafından açıkça ifade edilmese de, konuşmaları Spider-Man 3 için çekimlerin yıl sonundan önce başlayacağını ima ediyor. Holland’ın çekim takvimini birbiri ardına nasıl ifade ettiğini düşünürsek, bunun olma ihtimali yüksek gözüküyor. Yani Spidey çekimleri Uncharted’in Barselona’da bitmesinden kısa bir süre sonra başlayacak. Tom Holland şimdiden iki haftadır İspanya’da çekim yapıyor ve filmin çekimlerinin önümüzdeki ay tamamlaması muhtemel görünüyor.

Tüm bunlar gerçekten de geçerli olacaksa, hayranlar yıl sonuna kadar oyuncu kadrosunun bazı set fotoğraflarını görebilirler. Bu da Spider-Man 3’ün hikayesinin işlenişine biraz ışık tutabilir. Doctor Strange’in karışıma dahil edileceği duyumu geliyor. Yani Cumberbatch, Thor: Ragnarok filmdeki gibi bir rolden sonra, bu üçüncü Spidey filminde Spider-Man: Homecoming’deki Robert Downey Jr. gibi bir yardımcı rolde karşımıza çıkabilir.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]