Hızlı Ve Öfkeli Film Serisi Beklenenden Daha Uzun Sürebilir
Hızlı Ve Öfkeli Film Serisi Beklenenden Daha Uzun Sürebilir
içinde

Hızlı Ve Öfkeli Film Serisi Beklenenden Daha Uzun Sürebilir

Hızlı ve Öfkeli Serisi İçin Yeni Bölümler Çekilecek Mi?

Gelecek yaz sinemalara çıkacak olan dokuzuncu Fast & Furious filmini henüz görmemiş olsak da, Universal hala bu yaklaşık 19 yıllık film serisini daha da uzatmaya hazır. Serinin on film ile biteceğini duyduk, ancak şimdi Justin Lin’in Fast & Furious 9’dan sonra iki film daha için yönetmen koltuğunda olmak istediğini öğrendik.

Justin Lin’in 2013 yapımı Hızlı ve Öfkeli 6’dan bu yana dokuzuncu filmle seriye geri dönmesinin ardından yeni bir habere göre yönetmen, serinin ana hikayesini tamamlamak için onuncu ve on birinci Hızlı ve Öfkeli filmlerini yönetmek için stüdyo ile görüşüyor.

Hızlı ve Öfkeli Finali Avengers: End Game Gibi İki Filmden Oluşacak

Justin Lin onuncu Hızlı ve Öfkeli filminin de zaten yönetmeniydi. Vin Diesel daha önce Dom Toretto’nun karakterinin sonunu beğenmemişti ve ekibinin geri kalanı ile anlaşıp 2020’nin başlarında serinin son filmini iki bölüme ayırdı. Bu, günümüzde film serileri için yaygın bir model olmaya başladı. Belki ortada bir kısa final ile iki bölüm halinde sonuçlandırmak için iyi olabilir. Infinity War ve Endgame, bu fikri kullanarak MCU içinde çok iyi iş çıkardı ve ikinci film tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filmi oldu.

Hızlı ve Öfkeli 11 ile Hızlı ve Öfkeli 12 Filmleri Çekilecek Mi?

Hızlı ve Öfkeli, şu anda kar bakımından Universal’ın Jurassic World film serisinin üzerinde duruyor. Bu nedenle, daha uzun bir sonuçla seriyi bitirmek kesinlikle stüdyonun lehine bir durum. Ve bu durum büyük ekrana hükmeden serinin daha tatmin edici bir final yapmasını sağlayabilir. Seri neredeyse yirmi yıldır zirveye oynuyor. Bu bir fikir serinin harika bir final yapmasını garantileyecek mi?

Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Fragman

Justin Lin, Hızlı ve Öfkeli filmlerinin favori yönetmenlerinden biriydi, daha önce Tokyo Drift, 2009’da Hızlı ve Öfkeli 4, 2011’de Rio Soygunu ve 2013’de altıncı filmin yönetmenliğini yaptı. Yönetmen, serinin birçok aşamasında ellerini taşın altında tuttu onuncu ve on birinci filmlerle seriyi gün batımına götürmek için harika bir tercih yaptı.

Hızlı ve Öfkeli Serisine Kadın Başrol Mü Geliyor?

Başrollerini Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Jordana Brewster’ın oynadığı, kısa süre sonra John Cena ve Cardi B’nin ve Sung Kang, Lucas Black, Helen Mirren, Charlize Theron vb. yıldızların kadroya farklı filmlerle katılması seriyi önemli bir film serisi hali getirdi. Hızlı ve Öfkeli film serisinin onuncu film ile bitmeyeceği hâlâ çalışmaların devam ettiği, Hobbs & Shaw devam filmi var. Ve söylenenlere göre bu sefer bir kadın liderliğindeki Fast & Furious filmi gelecekmiş.

Dwayne Johnson ve Jason Statham Hızlı ve Öfkeli Kadrosuna Geri Dönecek Mi?

Hızlı ve Öfkeli’nin geleceği ile ilgili henüz cevaplanamayan bir soru var. Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın kendi hikayeleri ile ayrı bir noktaya bağlandıktan sonra Hızlı ve Öfkeli 10 ile Hızlı ve Öfkeli 11 filmleri için ana oyuncu kadrosuna dönüp dönmeyecekleri hala kesin değil.

Hızlı ve Öfkeli 9’un 28 Mayıs 2021’de gösterime girmesi bekleniyor. Bu tarz haberlerden ve gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız bizi takip edebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]