Zack Snyder'ın Justice League Filminin Mini Fragmanı Tik Tok'da Yayınladı
Zack Snyder'ın Justice League Filminin Mini Fragmanı Tik Tok'da Yayınladı
içinde

Zack Snyder’ın Justice League Filminin Mini Fragmanı Tik Tok’da Yayınladı

HBO Max Justice League Mini Fragmanını Tik Tok’da Yayınladı

Snyder Cut Justice League, 2021’e kadar vizyona girmeyecek olsa da, hayranlar gün geçtikçe heyecanlanıyorlar. Son birkaç yıldır perde arkasında dolaşan pek çok hikaye ve söylentiden sonra, bu zor proje hakkındaki tüm sorular nihayet HBO Max’teki ilk gösterimde yanıtlanacak.

Ağustos 2020’deki sanal DC FanDome etkinliğinde ilk fragmanı işini ve daha fazlasını yaptı. Fragman viral oldu ve Zack Snyder‘ın vizyonunun nihayet bir araya gelmesini sağladı. Başka bir fragman daha geldi, ancak bu sefer çok daha kısa ve bazı yeni müzikler mevcut.

HBO Max, Zack Snyder’in yönettiği Sneyder Cut versiyon Justice League filminin yepyeni bir kısa fragmanını yayınlamak için Tik Tok platformunu seçti. Mini fragman yeni bir çekilmiş sahne göstermese de, hareket halindeki altı kahramanın hepsine bir kez daha göz atmamızı sağlıyor. Devamında Batman, “Kaç cehennemde kaç iblisle savaştığı umurumda değil, bizimle asla kavga etmedi.” dedikten sonra Darkseid’in başka bir görüntüsünü beliriyor.

24 saniyelik videonun tamamı, yeni eğlenceli film müziğiyle birlikte aşağıdaki tweet’te mevcut:

Bu, hayranların yakın zamanda bu filmden herhangi yeni bir sahne göreceği ihtimalini azaltsa da, ancak Snyder Cut’ın çıkışına kadar filmin tüm dünyadaki DC hayranlarının zihninde taze kalmasına yardımcı olabilir.

Gelen duyumlar, Snyder Cut’ın yakın gelecekte ihtiyaç duyulan tüm gerekleri tamamlamak için en az bir hafta uzun çekim yapacağını doğruladı. Hatta Joker rolünde Jared Leto ve diğerlerinin yanı sıra Joe Manganiello’nun da Deathstroke olarak bazı beklenmedik sahnelerini de içerecek. Tam olarak hangi sahneler için yeni çekimlerin olacağı hala bilinmiyor, ancak dünya bunun teatral kurgudan ne kadar farklı olduğunu görmek için bekliyor. Umarım yeni çekimler bol miktarda gizem ve heyecanın devam etmesine yardımcı olur.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]