The Flash: En İyi Superman Brandon Routh
The Flash: En İyi Superman Brandon Routh
içinde ,

The Flash: En İyi Superman Brandon Routh

The Flash Filmi İçin Brandon Routh’un Superman’i Daha Mantıklı

Duyumlara göre Brandon Routh’un Superman’inin The Flash filminde görünmesinin mümkün ve film için en iyi Man of Steel olacağı düşünülüyor.

Brandon Routh’un Superman’i, The Flash filminde görünecek olsaydı film için mükemmel bir Man of Steel olurdu. Görünüşte devamlı yapım aşamasında çıkmaza giren The Flash, gerçekten çarpıcı bir şekilde köşeyi dönerek DCEU’nun geleceği için yapı taşlarından biri haline geldi. Yönetimde BT direktörü Andy Muschietti ile The Flash, Flashpoint çizgi roman hikayesinin bir tür sinematik yeniden yorumlanması olarak işlenecek.

The Flash Filminde Batman Rolünde Hem Ben Affleck Hem de Michael Keaton Yer Alacak

The Flash, Ben Affleck’i rolden ayrıldıktan sonra Batman olarak geri getirmekle kalmadı, hatta Michael Keaton’ı bir kez daha Batman olarak görmemizi sağlayacak. Daha fazla batman ve daha fazla Kara Şövalye kostümü görmeyi kim istemez ki? Film aynı zamanda DC filmlerinde, TV’de yayınlanan DC dizilerinde olduğu gibi MultiVerse (Çoklu Evren) hikayesinin işlenmesini sağlayacak. Bu nedenle iki farklı Batman ortaya çıkacak. Daha önce DC filmlerinde boy göstermiş daha fazla aktörü görme ihtimalini de artırıyor.

The Flash Filminde Batman Rolünde Hem Ben Affleck Hem de Michael Keaton Yer Alacak
The Flash Filminde Batman Rolünde Hem Ben Affleck Hem de Michael Keaton Yer Alacak

Geek House Show ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Brandon Routh, Superman versiyonunun The Flash’ta görünme olasılığının da mevcut olduğunu söyledi. Bu olasılık, Routh’un CW’nin Crisis On Infinite Earths crossover’ında pelerinine tekrar dönmesinin ardından ortaya çıktı. Burada 2006’daki Superman Returns filminden Man of Steel, çeşitli televizyon dizilerinden ve filmlerinden birçok DC karakterinin yanında göründü. Crossover’ın amacı, aynı çatı altında yaşayan DC’nin büyük ve küçük hikayelerde yer alan karakterleri, birçok farklı gerçekliği birleştirmekti. DC filmleri arasında The Flash, sahip olduğu yetenekleriyle evrenlerin içinden geçecek tek karakter.

Brandon Routh’un Superman’i The Flash Filmi İçin Daha Mantıklı

Ezra Miller’ın Flash’ı, Henry Cavill’in Superman ile doğrudan bağlantılı olduğu düşünüldüğünde, ikinci bir Superman’in The Flash’ta ortaya çıkması akıllıca bir hareket gibi görünebilir. Özellikle filmde Affleck’in Batman’i ile Cavill’in Superman’ini gösterebilmek için, oyuncularla uzun bir dönemin ardından DCEU’da olan rollerine geri dönmeleri adına görüşmeler yeniden başladı. Bununla birlikte, Routh’un The Last Son of Krypton’daki özelliği, başka hiçbir versiyonun yapmadığı belirli bir nitelikler dizisi getiriyor. Aslında Scarlet Speedster’ın Çoklu Evren’i kapsayan filmiyle güzel bir şekilde uyuşurdu. Onun Superman’i, Barry Allen’ın uzun zamandır beklenen The Flash filmi için beyaz perde macerasına en uygun olanı olabilirdi. Brandon Routh’un The Flash’ta Superman olarak yer almasını daha mantıklı yapan neden işte budur.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]