HBO Max Zack Snyder'ın Justice League Fragmanını Sildi
HBO Max Zack Snyder'ın Justice League Fragmanını Sildi
içinde ,

HBO Max Zack Snyder’ın Justice League Fragmanını Sildi

HBO Max, Zack Snyder’ın Justice League Filminin Fragmanını YouTube Dahil Sosyal Medya Hesaplarından Kaldırdı

Zack Snyder’ın Justice League‘i için yapılan ek çekimler büyük olasılıkla yakında bitecek. Sadece bir haftalık çekimlerin kaldığı bildirilen duyumlarda ele alınacak çok şey var gibi görünüyor. En büyük sürpriz, Warner Bros. tarafından gördüğü muameleden pek memnun olmadığı ve yerine Joaquin Phoenix‘in getirildiği söylenen Jared Leto‘nun Joker olarak geri dönüşü oldu. Diğer bir sürpriz, son dönemde yaşadıklarından kaynaklanan tartışmalardan dolayı, Amber Heard‘ın Mera olarak geri dönmesiydi. Muhtemelen Jason Momoa’nın Aquaman’iyle olan kısa sahnede düzeltmeler yapılacak.

Buradan itibaren işler pürüzsüz bir şekilde ilerliyor gibi görünmesine rağmen, DC FanDome sırasında yayınlanan Zack Snyder’ın Justice League fragmanının aniden ve açıklama yapılmadan kaldırılması film hakkında sıkıntıların olduğuna işaret ediyor.

Justice League Fragmanı Sosyal Medya Hesaplarından Kaldırıldı

Garip olayda Warner Bros., Zack Snyder’in Justice League’in resmi fragmanını YouTube dahil tüm sosyal medya hesaplarından çıkardı.

Warner Bros., Zack Snyder’in Justice League’in resmi fragmanını YouTube dahil tüm sosyal medya hesaplarından çıkardı.

Bu durum akıllara Zack Snyder’ın Justice League versiyonu iptal mi olacak sorusunu getirebilir ama paniğe kapılmadan önce, projeye 70 milyon dolardan fazla para yatırdıklarını unutmayın. Bunun Ray Fisher’la veya onun Warner Bros. yöneticileriyle ve Joss Whedon yönetimindeki prodüksiyonla ilgili şikayetleriyle bir ilgisi olması da düşük bir ihtimal.

Justice League Fragmanı Neden Kaldırıldı?

Bu yaşanan olaya ek olarak, Zack Snyder’in Justice League’i için fragmanlar ve kısa tanıtımlar hala Warner Bros. sosyal medya hesaplarının çoğunda mevcut. Buradan yola çıkarak projeyi iptal etmeyeceklerini varsayabiliriz. Warner Bros. büyük olasılıkla fragmanda bir şeyleri değiştirmek istediği için bunu yapmış olabilir. Çünkü YouTube’da olan video silinmedi onun yerine özel olarak ayarlandı. Warner Bros.’un fragmanda değiştireceği kısımla ilgili en iyi teori, kısa süre önce aşamalı olarak kaldırılacağı duyurulan, fragmanında üzerinde görülen Warner Max logosu olabilir.

Hayranlar, Warner Bros. resmi bir açıklama yapana kadar veya daha olası bir durumda, fragmanın önümüzdeki birkaç gün içinde küçük değişikliklerle birlikte tekrar görünür hale gelene kadar teori üretmeye devam edecek gibi görünüyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]