Spider-Man 3: Hayranların Sevdiği Aktör Çekimlere Katıldı
Spider-Man 3: Hayranların Sevdiği Aktör Çekimlere Katıldı
içinde ,

Spider-Man 3: Hayranların Sevdiği Aktör Çekimlere Katıldı

Jacob Batalon Spider-Man 3 Çekimleri İçin Atlanta’da

COVID-19 ile ilgili gecikmelerin ardından, Sony ve Marvel Studios’tan Spider-Man 3’ün nihayet çekimleri başlıyor gibi görünüyor. Kısa bir süre önce Tom Holland, çekimler için resmi olarak Atlanta’ya geldiğini sosyal medyada duyurarak hayranlarını heyecanlandırdı. Tahmin edebileceğiniz gibi, oyuncular ve ekip üyeleri prodüksiyon için sürekli oraya gidiyor. Şimdi hayranların gözdesi Ned Leeds’i canlandıran MCU aktörü Jacob Batalon’da Atlanta’da. Sadece bu da değil, aynı zamanda Ned’in yakında yayınlanacak olan üçüncü filmdeki yeni görünümü hakkında yeni bir görsel paylaştı.

Spider-Man 3: Hayranların Sevdiği Aktör Çekimlere Katıldı

Jacob Batalon (Ned Leeds) Spider-Man 3 Filmi İçin Zayıfladı

Ned’i tekrar görmenin harika olduğunu söylemeliyim ve Jacob Batalon kesinlikle işe koyulmaya hazır görünüyor. Fotoğrafta hemen göze çarpan, Batalon’un başka bir Instagram gönderisinde de bunun hakkında şaka yaptığı verdiği kilolar. Bu gönderiyle birlikte, insanların ona kilosunu sormayı bırakmaları için şakayla karışık bir fotoğraf paylaştı:

Jacob Batalon (Ned Leeds) Spider-Man 3 Filmi İçin Zayıfladı

Jacob Batalon fiziğinden fazlasıyla memnun görünüyor ve çalışmalarının sonuçlarını gösterebilmesi onun için bu durum tatmin edici olmalı. Biz toplum olarak fiziksel görünüşe çok değer veriyoruz, ancak sonuçta bu sadece birinin kendi bedeninde sağlıklı ve mutlu olmasıyla ilgili bir durum.

Ned Leeds Filmde En Son Neler Yaşamıştı

Batalon’dan Ned’i en son gördüğümüzde, Spider-Man: Far From Home’da Peter Parker ve sınıf arkadaşlarıyla birlikte bir Avrupa gezisindeydi. Kendini yalnızca Peter Parker ve Quentin Beck (Mysterio) arasındaki patlayıcı savaşın ortasında bulmakla kalmadı, aynı zamanda kendisini sınıf arkadaşı Betty Brant ile bir aşk çemberi içinde buldu. Filmin sonunda ise muhabbet kuşları gibi mizahi bir şekilde birbirlerinden ayrıldılar.

Peter Parker üçüncü solo filmi için döndüğünde kendisini ilginç bir durumda bulacak. Önceki filmin sonunda kimliği dünyaya deşifre olmuştu ve onu belirsiz bir karmaşayla baş başa bırakmıştı. Bu yeni koşullarda, arkadaşı Ned veya aşkı Michelle’in hikayeye nasıl dahil olacağı hala belirsiz. Ama tarih bize bir şey öğrettiyse, o da ikisinin harekete geçmek için bir yolunu bulacağıdır.

Film kesinlikle aksiyon dolu olacak. Jamie Foxx, işleri zorlaştıracak olan Electro’yu bir kez daha oynamaya hazır. Filmde, Peter ve MCU için bir bütün olarak geriye dönülmez ciddi sonuçlar doğurabilecek olayların akışına yön verebilecek Doctor Strange’de yer alıyor.

Bu kadronun Multiverse (Çoklu Evren) hikayesiyle bir araya gelmesi gerçekten heyecan verici bizim için. Tom Holland ve Jacob Batalon çekimler için Atlanta’da olduklarını duyurdular. Bakalım ilerleyen zamanlarda kimler onlara katılacak?

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]