Uncharted Filminden Nathan Drake Olarak Tom Holland'a İlk Bakış
Uncharted Filminden Nathan Drake Olarak Tom Holland'a İlk Bakış
içinde ,

Uncharted Filminden Nathan Drake Olarak Tom Holland’a İlk Bakış

Uncharted Filminden Nathan Drake Karakterinde Olan Tom Holland İlk Görseli Paylaştı

Tom Holland, resmi Instagram hesabından Uncharted popüler video oyunu serisinden uyarlama olan yeni filmden Nathan Drake (Tom Holland) olarak ilk resmi paylaştı.

Uncharted filminden, Tom Holland’a Nathan Drake olarak ilk bakışı görüyoruz. Yaklaşan film, Nolan North’un seslendirmen olarak yer aldığı popüler video oyunu serisine dayanıyor. Uncharted için uzun süredir bir uyarlama filmi planı vardı. Yıllar boyunca birçok yönetmen ve yazar düşünüldü. Şu anda ise filmin yönetmen koltuğunda Ruben Fleischer var. Filmin vizyon tarihi birkaç kez değiştirildikten ve filmin 16 Temmuz 2021’de gösterime girmesi bekleniyor.

Mark Wahlberg Uncharted Filminin Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Uncharted filmi Nate’in beklenenden daha genç bir versiyonuna odaklanacak ve oyunlarda gösterilen hikayenin daha öncesine ışık tutacak. Holland’a, Nate’in akıl hocası ve diğer bir servet avcısı olan Victor Sullivan rolünde Mark Wahlberg katılacak. Çekimler başlamıştı ama Coronavirus salgını nedeniyle hemen çekimler durduruldu. Neyse ki Temmuz ayında çekimler yeniden start aldı. Gecikme sonucunda Holland, Marvel Sinematik Evreni Örümcek Adam: Eve Dönüş 3’ün çekimlerine başlayacak. Örümcek Adam: Eve Dönüş 3’ün vizyon tarihi 17 Aralık 2021 olarak belirlendi.

Set fotoğrafları, Nate’in neye benzeyeceği konusunda pek çok kişiyi heyecanlandırdı. Bununla birlikte Holland, bugün erken saatlerde Nate olarak ilk resmi fotoğrafı paylaştı.

Holland, Nate’e severek hayat veriyor olsa da, karakterle birlikte pek çok ticari markanın beyazperdeye taşınacağını görmek yapımcılar için güven verici bir olay. Fotoğrafta, Holland’ın tarzının oyun serisindeki Nate karakterininkine yakın olması filmi daha da ilgi çekici hale getiriyor. Koyu saçları ve oyun serisinde görülen giyim tarzına çok benzer bir kombin var. Arkasındaki arka plan da tam olarak oraya oyundaki dekorlara benzer bir halde. Her şeyden önce karaktere ilk bakış fotoğrafı filmin oyuna sadık bir uyarlama olacağı yönünden hayranları mutlu edecek gibi duruyor.

Elbette, bir fotoğraftan Uncharted filmi hakkında çok fazla bilgi edinmek oldukça zor. Ancak bu, film versiyonunun en azından oyun serisindeki ruhu ve Nathan Drake karakterini koruyacağını gösteriyor. Filme ayrılan bütçe çok küçük gibi görünüyor. Bütçenin az olması oyun sevenler için çok şey ifade eden ayrıntılar adına kötü bir durum. Buna rağmen Holland’ın Nate karakteri oyundaki Nate karakterine oldukça benzer olması heyecan verici. Daha genel olarak, pek çok kişinin gerçekten yapılamayacağını düşündüğü uyarlama bir filmden resmi bir ilk bakış görüntüsü görmek oyun serisini sevenler tarafından olumlu geri dönüş olmasını sağlayacaktır. Uyarlama mükemmel olmasa bile Nate ve diğer sevilen karakterler, Uncharted oyunlarından sonra nihayet büyük ekranda görünecek. Bu oyunun yapımcıları için kendi içinde heyecan verici. Öyle gözüküyor ki bu fotoğraf hayranları gelecek adına daha da heyecanlandırmalı.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]