Attack on Titan 4. Sezon Kapanış Jeneriği ve Yeni Yüzler
Attack on Titan 4. Sezon Kapanış Jeneriği Yayınlandı
içinde , ,

Attack on Titan 4. Sezon Kapanış Jeneriği Yayınlandı

Attack on Titan 4. Sezon Kapanış Jeneriği ve Yeni Yüzler

Attack On Titan 4. Sezon, daha önce tanık olduğumuz sezonlardan çok daha farklı bir hikaye anlatımına sahip. Ülkelerinin savaşlarında ilerleyen Marley’in öncü birliği Eldian askerlerine odaklanan ve Hajime Isayama’nın destansı fantezisi için güncel bir çağrı görevi görecek sezonun sonu hayranlara duyuruldu. Şarkıcı Ando Yuko tarafından icra edilen bitiş teması “Şok” başlıklı ve bize Marley ülkesinde vatandaşlık kazanmak ve ailelerini kurtarmak için vatanlarının başarılı olmasına yardım etmeye çalışan Eldian karakterlerine yeni bir bakış sunuyor. (Bana kalırsa sadece bir hayal unsuru. Umut fakirin ekmeği teması var resmen.)

Zeke Jaeger/Yeager ve Reiner, Paradis Adası’na Geri Dönüyor

Zeke JaegerYeager ve Reiner, Paradis Adası'na Geri Dönüyor
Zeke JaegerYeager ve Reiner, Paradis Adası’na Geri Dönüyor

Şimdiye kadarki dördüncü sezon, bizi Eldian kökenli bir dizi yeni karakterle tanıştırdı. Bu karakterlerden çoğu Dokuz Titan’ın güçlerini devralmaya çalışıyor. Bununla birlikte, Survey Corps tüm duvarları restore etmeye çalışırken meydana gelen iklim savaşından dört yıl sonra, sırasıyla Zeke Jaeger ve Reiner, Beast Titan ve Armored Titan‘ın hayatlarına da baktığımız için, hepsi yeni yüzler değil. Güçlerini ve hayatlarını devretmeye ihtiyaç duymadan önce bu Titanların her ikisi (Beast Titan ve Armored Titan) için de geçen zamanla, Eren’i kaçırmak ve Kurucu Titan’ın gücünü yeniden kazanmak için Paradis adasına dönmeyi umuyorlar gibi görünüyor.

Attack on Titan 4. Sezon Kapanış Teması

Attack on Titan 4. Sezon Kapanış Teması
Attack on Titan 4. Sezon Kapanış Teması

Twitter’da Attack On Fans, Attack On Titan’ın dördüncü sezonunun bitiş temasını paylaştı. Şarkının kendisi Ando Yuko tarafından “Şok” başlığı altında icra ediliyor ve hayranlara Studio MAPPA’dan uzun zamandır beklenen bölümlerin her bir bölümünü kaplayan bölüme bir bakış sunuyor.

Anime, Marley ülkesi ile “Ymir’in Çocukları” arasındaki son savaşa yaklaşırken, manga şu anda bize televizyon dizisi (anime) bölümlerinin geleceğinden ne bekleyebileceğimize dair bir bakış sunuyor.

Attack On Titan animesi için favori temanız nedir? Dizi hakkında isteklerinizi ve şikayetlerinizi, yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin. Çizgi roman, anime ve Attack on Titan dünyasıyla ilgili her şeyi konuşmak için doğrudan bize yorumlardan ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]