Creed 3 Michael B. Jordan ile Daha İyi Bir Yerde Olabilir
Creed 3 Michael B. Jordan ile Daha İyi Bir Yerde Olabilir
içinde

Creed 3 Michael B. Jordan ile Daha İyi Bir Yerde Olabilir

Creed 3 Filminin Yönetmen Koltuğunda Michael B. Jordan’ı Görecek Miyiz?

Serinin ikinci filmi yaklaşık iki yıl önce beyaz perdede yayınlandığından beri, Creed hayranları serideki üçüncü bir film için bir duyuru bekliyorlar. Michael B. Jordan, Tessa Thompson ve Rocky efsanesi Sylvester Stallone diğer projelerle meşgul olduğu için bunu söylemek yapmaktan daha kolay. Daha önce proje için bir yazarın seçildiği ortaya çıktı, ancak bu konuda başka pek bir şey söylenmedi. Şimdi, sadece filmin gerçekleşmesi bir yana, aynı zamanda Jordan’ı önemli bir konumda da görebiliriz.

Michael B. Jordan Creed 3 Filminin Yönetmeni mi Olacak?

Deadline’a göre göre, Michael B. Jordan Creed 3’te hem yönetmenlik hem de başrol için seçildi. MGM (Metro-Goldwyn-Mayer)’nin yeni James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok’un yayınlamasını ele alırken gelişmeden bahsetti. Jordan’ın yönetmenliğinden kısaca bahsetmesi dışında başka hiçbir ayrıntı verilmedi.

Michael B. Jordan Creed 3 Filminin Yönetmeni mi Olacak

Jordan yönetmenlik görevini üstlenirse, bunu yapacak üçüncü kişi olacaktı. Orijinal 2015’de yayınlanan Creed: Efsanenin Doğuşu filmi, elbette Ryan Coogler tarafından tasarlandı ve eleştirel beğeni topladı. 2018’de yayınlanan devam filmi için, Steve Caple yönetmenlik koltuğunu Jr. Coogler’dan devraldı. Film gişede başarılı oldu ama ilk film kadar övgü almadı.

Yönetmen koltuğuna geçmesi halinde, Michael B. Jordan’ın perde arkasında çalışmaya olan ilgisinin artmasını sağlayacaktır. Kısa bir süre önce, aktörün Warner Bros. ve DC’nin Static Shock filminde yapımcı olarak görev yapacağı bildirildi. Geçen yılki Just Mercy filminin yapımcılığını üstlendi ve bu görevlerine yakında çıkacak aksiyon filmi Without Remorse’da devam edecek.

Creed 3 Filminde Sylvester Stallone Yer Alacak Mı?

Creed II’nin yayınlanmasının ardından Tessa Thompson üçüncü bir filmin yapılmasını umduğunu ifade ederken, diğer yandan Sylvester Stallone, Rocky Balboa karakterini emekliye ayırdığını gösteriyor gibiydi.

Görünüşe göre 74 yaşındaki aktör, başka bir Rocky spinoff geliştirdiğini belirttiği için fikrini değiştirdi. Bu hikaye Balboa’nın genç bir göçmenle tanıştığını ve onu bir boksör olarak eğittiğini anlatacaktı. Stallone’un potansiyel bir üçüncü Creed filminde rol alıp almayacağı henüz belli değil.

Creed II: Efsane Yükseliyor Filminin Konusu

Creed II’de, Donnie’nin babası Apollo Creed’i öldüren adam Ivan Drago’nun oğlu ile karşı karşıya gelirken “Donnie” ve Rocky’nin geçmişleriyle yüzleştiğini gördük. Genç savaşçı, sonunda galip gelir ve babasının ölümünü kabullenir. Sonunda Rocky’nin Vancouver’da oğluyla yeniden bir araya geldiğini gördük.

Bu, Michael B. Jordan için yönetmenlik koltuğu keşfedilmemiş bir bölge olsa da, aktör Hollywood’da başarılı olmak için yaratıcı içgüdüye sahip olduğunu istikrarlı bir şekilde kanıtlıyor. Eğer tüm şartlar sağlanır ve Jordan yönetmen koltuğuna oturursa Adonis “Donnie” Creed karakterini nereye götürdüğünü görmek ilginç olacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]