Cyberpunk 2077, Yayınlanan Fragmanda Bir Aksiyon Filmi Olarak Yeniden Ele Alındı
Fan Yapımı Fragman Cyberpunk 2077'yi Bir Aksiyon Filmi Olarak Gösteriyor
içinde ,

Fan Yapımı Fragman Cyberpunk 2077 ‘yi Bir Aksiyon Filmi Olarak Gösteriyor

Cyberpunk 2077, Yayınlanan Fragmanda Bir Aksiyon Filmi Olarak Yeniden Ele Alındı

Yayıncı Billy Crammer, kısa süre önce, çevrimiçi yeni bir fragman yayınladı. Bu fragmanda CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 oyununu bir aksiyon filmi olarak yeniden tasarladı.

CD Projekt Red’in Cyberpunk 2077 hayranı kısa süre önce oyunu bir aksiyon filmi olarak yeniden tasarladı. Tasarlanan fragman çevrimiçi olarak yayınladı.

Bir Youtuber Cyberpunk 2077’yi Aksiyon Filmi Olarak Yeniden Tasarladı

YouTuber Billy Crammer tarafından yayınlanan hayran yapımı fragmanı bir anlatıcıyla açılıyor, “2077’de, şehrimi Amerika’da yaşanacak en kötü yer seçtiler. Asıl sorunlar, çok yüksek şiddet oranı ve yoksulluk sınırının altında yaşayan diğer insanlardan daha fazla insan olması.”

Teaser, neonla yıkanmış Night City’nin ve sokaklarında yaşayan farklı türden köhne insanların görüntüleriyle devam ediyor. Devamında bir kadın sesi “bu şehirdeki herkes kendi baloncuğunda yaşıyor” diyor. Cesur tanıtımdan diğer anlar, fütüristik polis arabalarının sokaklarda devriye gezdiğini görüyoruz. İnsan görünümlü bir dişi cyborgun parçalandığını ve filmin ölümcül bir soygun içereceğinin açığa çıktığını gösteriyor.

Fragman, Birçok Filmden Görüntülerin Toparlanmasıyla Yapıldı

We Got This Covered’a göre Crammer, Cyberpunk 2077 Night City’nin büyük ekranda nasıl görünebileceğinin tam olarak hayal edilmiş bir versiyonunu oluşturdu. Bunun için, birkaç bilim kurgu filminden sahnelerden oluşan bir koleksiyonun yanı sıra oyundaki görüntüleri bir araya getirdi.

Başka bir sahnede, kötü görünümlü Mahershala Ali’nin, avucunun ortasında bir çip bulunan kanlı bir elin yakın plan görüntüsüne geçmeden önce V’yi “çipi aldığına” dair uyarması gösteriliyor. Daha sonra, gerçek Cyberpunk 2077 oyununda Johnny Silverhand’ı canlandıran dövmeli bir Keanu Reeves duş alıyor. Klip izleyiciler için büyük bir soruyla sona eriyor: “Ölümsüz olmak için ne kadar fedakarlık yapardınız ve ne kadar ileri gidebilirsiniz?”

Fan yapımı Cyberpunk 2077 filminin fragmanı, oyun geliştiricisi CD Projekt Red, oyunla ilgili bir dizi sorunla karşı karşıya kaldığı için yayına girdi. Şirket, özellikle PlayStation 4 ve Xbox One gibi eski konsollarda oyunun performansıyla ilgili çeşitli sorunlar nedeniyle eleştirildi. Son zamanlarda, New York merkezli Rosen Hukuk Bürosu’nun CD Projekt Red’in federal menkul kıymetler yasasını ihlal ettiğini iddia ederek yatırımcılar adına toplu dava açtığı bildirildi. Cyberpunk 2077, Aralık ortasında tamamen Sony’nin PlayStation Store’dan çekilmesine rağmen 13 milyon kopya sattı.

Cyberpunk 2077’de oyuncular, ölümsüzlüğün anahtarı olduğu söylenen bir implantı ararken fütürist Night City’de gezinmesi gereken bir kanun kaçağı olan V’nin birinci şahıs bakış açısını üstleniyor. CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 artık Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X | S, Google Stadia ve PC’de mevcut.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]