Conor McGregor, Karısı Hakkında Konuşan Jake Paul'a Dava Açtı Mı?
Jake Paul Conor McGregor Tarafından Dava Edildi Mi
içinde

Jake Paul Conor McGregor Tarafından Dava Edildi Mi

Conor McGregor, Karısı Hakkında Konuşan Jake Paul’a Dava Açtı Mı?

Jake Paul, Conor McGregor tarafından dava edildi mi? Twitter bu soruyla dolup taşıyor. Ancak gerçekte, Jake, Conor tarafından asla dava edilmedi. İşte onlar ve Twitter trendi hakkında bildiğimiz her şey.

Geçmişte Jake, Nate Robinson ve Deji Olatunji ile dövüştü.
Geçmişte Jake, Nate Robinson ve Deji Olatunji ile dövüştü.

Jake, uzun zamandır Conor’dan onunla dövüşmesini istiyor. Geçmişte Jake, Nate Robinson ve Deji Olatunji ile dövüştü. Şimdi, Conor’un onunla ringe çıkmasını istiyor. Ancak Conor, talebine henüz yanıt vermedi. Bunu gören Jake, Conor’un dikkatini çekmek için başka yöntemler deniyor.

JAKE PAUL, GERÇEKTEN CONOR MCGREGOR TARAFINDAN DAVA EDİLDİ Mİ?

Hayır, Jake, Conor tarafından dava edilmedi. İnsanlar Twitter’da Jake’in uğraşması gereken birden fazla davadan bahsederken yayından ağlayarak ayrıldığını paylaşıyorlar. Şuna benzer yorumlar: “@jakepaul, Connor McGregor tarafından dava edildiği için ağlaması, bu yıl şimdiye kadar olabilecek en iyi şeydi” ve “Jake Paul çocuk gibi davranıyor. McGregor’ın karısı hakkında dünyayı yönetiyormuş gibi konuşuyor. Şimdi TikTok’un her yerinde tam anlamıyla ağlıyor, çünkü dava açılmış.” diye Twitter’da tweetler atılıyor.

Ancak, internette dolaşan video eski bir podcast röportajı. Jake, 2020’de Logan Paul’un podcast’inde yer almış ve karşılaştığı davalar hakkında konuşmaya başlamıştı. Yayın sırasında “Dört davam var. Lanet hayatımı tüketiyor. Haftada birkaç kez saatlerce süren telefon görüşmelerinden, ifade vermelerden, sorgulamalardan… avukat görüşmeleri, ifadeler, e-postalar, delil bulma hakkında konuşmak için arıyorlar.” dedi.

Ancak sosyal medyada dolaşan bu videonun Conor ile ilgisi yok. Son zamanlarda, Jake, Nate Robinson’ın partiden sonraki kavgasında dövüldüğünü iddia eden bir adam tarafından dava edildi.

JAKE PAUL VE CONOR MCGREGOR HAKKINDAKİ OLAYIN PERDE ARKASI

Jake, Conor’un karısını olaylara sürüklediğinde hayranlarından tepki aldı. Bir videoda Jake, karısının 4 yaşında olduğunu ve ondan çok daha iyisini yapabileceğini belirterek Conor’a meydan okumaya çalıştı. “Biliyorum muhtemelen şu anda bir barda yaşlı adamları dövüyorsun.” Videoda şimdiye kadar “karısından bıkmış” olabileceğini söyledi.

Pek çok taraftar bunun kötü bir hareket olduğunu ima etti. Çünkü Jake, birinin karısını bu tarz olayların içine çekmemeliydi. Ancak, Jake özür dilemiyor gibiydi. Hala Conor ile dövüşmek için çabalıyor. Ancak bu dövüş yakın zamanda olacak gibi görünmüyor.

Jake Paul, daha öncesinde ise Corona ile ilgili yaptığı açıklamalarıyla gündeme gelmişti. Coronavirus’e inanmadığını söylemişti. Bu tip çıkışları internet fenomenlerinde sık sık görüyoruz. Gündemde kalmak adına bu tarz hareketleri sosyal medya fenomenleri günlük rutinmiş gibi yapabiliyor.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]