Matrix 4 Geliyor Matrix Evreni Devam Ediyor
Matrix 4 Geliyor Matrix Evreni Devam Ediyor
içinde ,

Matrix 4 Geliyor Matrix Evreni Devam Ediyor

Matrix 4 Geliyor Matrix Evreni Devam Ediyor
 
Matrix Kaldığı Yerden Devam

Bu sene geri dönüşlerin senesi olacak gibi. Biz döndük derken Matrix serisi serinin 4. filmi ile beyaz perdeye geri döneceğinin sinyallerini vermeyi bırakın bildiğin meşaleleri çoktan yaktı. The Matrix 3 Revolutions filmi ile duraksama devrine giren evrenden sonra Keanu Reeves, John Wick serisi ile eski popülaritesine ulaşmış gözükse de diğer oyuncular için bunları söylemek pek de mümkün değil.

Laurence Fishburne, Keanu Reeves ile birlikte John Wick filmlerinde boy gösterdi ama rolü görsel açıdan doyuran bir rol değildi. Fishburne’ün dışında Trinity karekterine hayat veren Carrie-Anne Moss’da Marvel-Netflix ortaklığı ile çıkarılan Jessica Jones dizisinde boy gösteriyor.

Cast ekibi şuanlık için Keanu Reeves ile birlikte Carrie-Anne Moss’dan oluşuyor gibi. Laurence Fishburne ya da ekibin diğer kalanından kimler bu devam filminin kadrosunda yer alacak şuanda merak konusu.
Laurence Fishburne’ün ilerleyen yaşı bu filmde yer almasını zorlaştırıyor gibi duruyor. Bakalım ilerleyen günlerde bu oyuncu kadrosu hakkında gerekli açıklamalar gelir mi?
Daha önce beyaz perdede gösterime giren 3 film dünyada 1.6 milyar dolar gişe hasılatı elde etmişti. Son dönemde Marvel süper kahraman filmleri ile sinema dünyasını farklı bir yöne doğru evriltti. Matrix evreni izleyenlerin gönlünde yer etmiş bir yapım olarak hatırlanır her zaman. Bakalım bu durum Matrix evreninin etkileyecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]