Attack On Titan'ın Yaratıcısı Hajime Isayama, Gelecek Bölümler Hakkında Konuştu
Attack On Titan'ın Yaratıcısı Hajime Isayama, Gelecek Bölümler Hakkında Konuştu
içinde ,

Attack On Titan: Hajime Isayama’dan Gelecek Bölümler Hakkında Yorumlar

Attack On Titan’ın Yaratıcısı Hajime Isayama, Gelecek Bölümler Hakkında Konuştu

Attack On Titan‘ın animesinin dördüncü sezonu, duvarların içindeki insanların hikayesine farklı bir yaklaşım getirdi. Marley milletinden işkencecilere odaklanmaya karar veren ve son zamanlarda serinin yaratıcısı Hajime Isayama, karanlık dizinin yaklaşan bölümü hakkında yorum yapma fırsatı buldu. Attack On Titan, ilk 2009’da manga olarak başlıyor. Seri, on yılı aşkın süredir popülerlik kazanıyor ve hayranlar, bu destansı hikayenin anime olarak, nihayet nasıl sona ereceğini görmekten heyecan duyuyor.

Isayama, Attack Titan 4. Sezon Hakkında Konuştu

Isayama, Eren Jaeger ve arkadaşlarının Survey Corps’daki hikayesinin sonu ardından ara vermek istediğini defalarca kaydetti. Manga sonraki birkaç bölümü bitirdiğinde bir spa açmayı çok seveceği kaydediliyor. Üçüncü bölüm, Reiner’a daha yakından bakıyor. Şu anda Eldianlıları savaş askerleri olarak kullanan Marley ulusunu daha da keşfmemize olanak sağlıyor. Attack On Titan’ın bu son sezonunun, ilgili karakterler için ciddi manada duygusal sahnelere girmekten korkmadığı açık.

Twitter’da bir kullanıcı, Hajime Isayame’nin Attack On Titan’ın anime bölümüyle ilgili düşüncelerini paylaştı. Armored Titan ve 4. Sezonun ilk bölümlerinde tanıtılan yeni askerler hakkında her zamankinden daha fazla bilgi ortaya çıkaracak:

Şu anda Attack On Titan mangasında yer alan son savaşta Survey Corps, Marley’de karşılaşmayı beklediklerinden çok farklı bir savaşa giriyor. Bu karanlık serinin dünyasının nihai kaderi havada kalıyor. Görünüşe göre Attack On Titan, bu tarihe kadar seriyi dolduran korkunç olaylar göz önüne alındığında mutlu bir sona sahip olmayacak gibi görünse de, anime dizisinin bugüne kadarki hali gibi sürükleyici olacağı kesin.

Isayama’nın Attack On Titan’ın yaklaşan bölümleri için yaptığı yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz?  Duygu ve düşüncelerinizi bize bildirmekten çekinmeyin. Çizgi roman, anime ve Titan dünyasıyla ilgili her şeyi konuşmak için sizleri bekliyoruz. Bizlere yorumlar kısmından doğrudan ulaşabilirsiniz. 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]