Justice League: Zack Snyder, Projenin 2021'in Hangi Ayında Yayınlanacağını Belirtti
Zack Snyder, Justice League'in Yayın Tarihini Onayladı
içinde

Zack Snyder, Justice League’in Yayın Tarihini Onayladı

Justice League: Zack Snyder, Projenin 2021’in Hangi Ayında Yayınlanacağını Belirtti

Hayranlar, “1.66: 1 en boy oranı” ile benzersiz bir izleme deneyimi yaşayacak olan Zack Snyder’in Justice League’ini merakla bekliyorlar. Yeni çekimler, düzeltilmiş renk derecelendirmesi, yeniden tasarlanan karakterler ve daha fazlası gibi bu kesime girecek diğer tüm değişikliklerden bahsetmiyorum bile. HBO Max İçerik Başkanı Sarah Aubrey, projeyi çevreleyen basın ve çevrimiçi olarak devam eden paylaşımlar nedeniyle başarılı olduğunu söyledi.

WarnerMedia Prodüksiyon ve İşletme Operasyonları Başkanı Sandra Dewey, Haziran ayında, Zack Snyder’ın Adalet Ligi (Justice League)’nin “2021’in başından ortasına kadar” bir yayın tarihi aralığı için yayınlanacağını, ancak daha kesin bir zaman aralığı belirtmedi. Ancak, görünüşe göre Zack Snyder, Vero hesabında Justice League‘in ne zaman yayınlanacağını açıkladı. En azından geniş bir yayın aralığı yerine daha dar bir zaman aralığı (bir ay belirterek) verdi.

Zayck Snyder, Justice Leagu’in Çıkış Ayını Onayladı

Bir hayran Vero’ya Justice League’in her teatral kesiminin yok edildiğine dair yorum yaptığında Snyder şöyle cevap verdi:

Başka bir kullanıcı, yapımın Hindistan’da ne zaman vizyona gireceğini sordu. Snyder ise “working for on India” yanıtını verdi.

Sarah Aubrey’nin, Zack Snyder’ın Justice League’nin gözlerinde zaten bir başarı olduğu konusunda insanları gaza mı getiriyor, bu bilinmiyor. Yine de, mini-dizi olarak hizmete girecek olan proje, platforma yeni aboneler çekmeyi başarırsa, Aubrey’nin ifadesi doğru olacak. Bu hem proje, hem de yetkililer için olumlu yansıyacak. Bu, özellikle Snyder’ın bile planlarını desteklemeye devam ederken söylediği gibi, Warner Bros.’un kendisini içine soktuğu, “%100 düşünülmüş olmadığı” tartışması düşünüldüğünde güzel bir geri dönüş olur.

Bununla birlikte, Snyder’ın Justice League’ndeki kesimi için izleyiciler muhtemelen bu hamleyi umursamayacaklar. Çünkü sonunda Snyder’in Justice League’ndeki kesintisiz tam hikayeyi görmekten mutlu olacaklar. Bu, Snyder hayranlarının yıllardır sosyal medya teşvikleri ve bağışlar aracılığıyla yürüttüğü kampanyanın başarısıdır. Hayranlar sonunda bu Mart ayında emeklerinin karşılıklarını alacaklar.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]