One Piece: Manga 999. Bölüm Spoiler'ları, Yayın Tarihi ve Saati
One Piece: Manga 999. Bölüm Spoiler'ları, Yayın Tarihi ve Saati
içinde

One Piece Bölüm 999: Spoiler’ları, Yayın Tarihi ve Saati

One Piece: Manga 999. Bölüm Spoiler’ları, Yayın Tarihi ve Saati

One Piece bölüm 999’un çıkış tarihi ve bölüm hakkında spoiler’a mı ihtiyacınız var? Uluslar arası izleyiciler ve potansiyel spoiler için bol içerikli yazımıza buradan göz atabilirsiniz.

One Piece, dünyadaki en başarılı, takip edilen ve en uzun süredir devam eden manga serilerinden biri olmaya devam ediyor. Ancak hayranlar her zamanki gibi sabırsız kalıyor.

Muhtemelen 2021’in ilk bölümü olacak olan tarihi 1000. bölümden sadece bir bölüm uzaktayız.

İşte 999. bölüm için çıkış tarihi ve saatinin tam bir açıklaması ve çevrimiçi olarak ortaya çıkmaya başlayan spoilerlara kısa bir bakış.

One Piece’in 1000. bölümü, 4 Ocak 2021’de çıkacak olan Weekly Shounen Jump 5/6 (2021) sayısında renkli olarak yayınlanacak.

One Piece Bölüm 999: Yayın Tarihi

Yazım sırasında, One Piece 999 bölümünün 20 Aralık 2020 Pazar günü yayınlanması planlanıyor.

Bu, Viz Media’nın Shonen Jump bölümünde sağlanan resmi bölüm yayın programına göre açıklandı.

One Piece Bölüm 999: Yayın Saati

One Piece 999. bölümün gece yarısı JST’de yayınlanmasını bekliyoruz.

Bu çıkış tarihi değişmezse eğer, İngilizce çevirisinin aşağıdaki zamanlarda uluslar arası izleyiciler için hazır olmasını bekleyebiliriz.

 1. Pasifik Saati: 20 Aralık Pazar, 09:00
 2. Merkezi Saat: 20 Aralık Pazar 11:00
 3. Doğu Saati: 20 Aralık Pazar Öğlen
 4. Britanya Saati: 20 Aralık Pazar, 17:00

One Piece 999. bölümü için açıklanan yayın tarihi değiştirilirse bu yazıyı zaman kaybetmeden güncelleyeceğiz.

One Piece Bölüm 999: Spoiler Olabilecekler

Yazma sırasında hiçbir spoiler çevrimiçi olarak yüzeye çıkmaya başlamadı. Muhtemelen ham taramalar yayınlandığında tam olarak net bir bilgi vermeyebilir. Spoiler ve sızıntılar sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

One Piece Bölüm 999: Spoiler
One Piece Bölüm 999: Spoiler

Şuanda Wano Arc’ı tüm hızıyla devam ediyor. Bir çok bilinmezlik burada çözümlenecek. En başta herkesin merak ettiği Roronoa Zoro’nun geçmişi ve ailesi hakkındaki gizemlerin cevap bulacağı yerdeyiz aslında. One Piece 1000. bölümde Oda Sensei bizleri heyecanlandıracak bir şeyle gelebilir. Yayınlandığı günden bu yana herkesi heyecanlandıran bölümleriyle One Piece bakalım bu sayıda bize hangi gizemi gösterecek? Herhangi bir spoiler çevrimiçi olarak sızmaya başlar başlamaz, sizleri bu konuda bilgilendireceğiz. Bu yüzden, bu yazımızı tekrar tekrar kontrol etmeye devam edin.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]