One Piece Manga 999. Bölüm: Kaido’nun Şeytan Meyvesi Ortaya Çıkıyor
One Piece Bölüm 999: Tarihi Bölümden Spoiler ve Sızıntılar
içinde

One Piece Bölüm 999: Tarihi Bölümden Spoiler ve Sızıntılar

One Piece Manga 999. Bölüm: Kaido’nun Şeytan Meyvesi Ortaya Çıkıyor

One Piece 999. bölümünün spoilerları çevrimiçi olarak sızdırıldı. Ancak spoilerlar popüler manganın yaklaşan bölümü hakkında neleri ortaya çıkarıyor?

One Piece’in 1000. bölümüne ulaşmaktan sadece bir bölüm uzakta olmamız inanılmaz.

Bir sonraki bölüm tarihi bir bölüm olsa da, görünüşe göre 999. bölüm en ikonik karakterlerin bazılarına ilginç bir arka plan sunacak.

Bu yazıda, internete sızan ve sosyal medyada dolaşan One Piece 999. bölümünün spoilerlarını ortaya koyuyoruz.

One Piece Manga 999. Bölüm: Yayın Tarihi

Yazım sırasında, One Piece 999. bölümünün 20 Aralık Pazar günü yayınlanması planlanıyor. Yani bugün.

Yayın tarihinin ve saatinin tam bir dökümünü istiyorsanız burayı tıklayın.

One Piece Manga 999. Bölüm: Spoiler ve Söylentiler

One Piece 999. bölümünün spoilerları, bu bölümün Ace’in Onigashima’daki macerasına geri dönüşü, Yamato ile buluşması ve Kaido’nun şeytan meyvesini Big Mom ile geçen konuşmasında açıklaması arasında geçiyor.

Bölümün başlığı “Senin İçin Yaptığım Bekleyen Likör” dür. Bölüm, geçmişten başlayarak tarihi olaylar ve şimdiki zaman arasında cevapsız kalan soruları cevaplamaktadır.

Ace, Kaido’nun köleleri tarafından kaçırılan çocukları anakaradan kurtarmaya çalışırken Onigashima’yı ziyaret ederken Yamato ile tanıştı.

Canavar Korsanları’nın kaptanı Kaido, o sırada bir keşif gezisine çıkmıştı. Bu yüzden Yamato ve Ace tesadüfen karşılaşıyor. Yamato, Oden gibi okyanuslarda yelken açmak için her zaman dışarı çıkmak istediğini anlatıyor. Maceraları ve Luffy’nin hikayeleri üzerinden hızla bir arkadaşlık bağı kuruyorlar.

Şu anda Marco, Zoro’yu çatıya taşımaya çalışır. Ancak King ve Queen canavar formlarına dönüşürler, onu durdurmak için. Bu arada Tama, Luffy’nin Ace’nin kardeşi olduğunu öğrenir.

Big Mom çatıda Kaido’ya katılır. Kaido’dan Poneglyph’leri okuyabildiği için Nico Robin’e zarar vermemesini ister. Kaido Big Mom’a Pudding’in Poneglyph’leri okuyup okuyamadığını sorar ve bu onları sinirlendirir.

Kaido’nun şeytan meyvesi nihayet ortaya çıktı. Efsanevi ‘balık balık meyvesi’ olarak bilinen ‘Uo Uo no mi’. Ayrıca meyvenin Kaido’ya aslen Big Mom tarafından verildiğini de öğreniyoruz. Kaido ve Big Mom arasında geçmişte neler yaşandı, bunu çok yakında öğreneceğiz galiba.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]