Chadwick Boseman, Marvel'in What If...? Dizisinin Birçok Bölümünün Kaydını Tamamladı
Chadwick Boseman, Marvel'in What If...? Dizisinin Sayısız Bölümünde Yer Aldı
içinde ,

Chadwick Boseman, Marvel’in What If…? Dizisinin Sayısız Bölümünde Yer Aldı

Chadwick Boseman, Marvel’in What If…? Dizisinin Birçok Bölümünün Kaydını Tamamladı

Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige, Chadwick Boseman ‘ın ölmeden önce Marvel’in What If …? Animasyon serisinin çok sayıda bölümünü kayıtlarını yaptığını doğruladı.

Chadwick Boseman, Marvel’dan What If…? Disney+ dizisinin ölmeden önce çok sayıda bölümünün kayıtlarını yaptı. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar, Chadwick Boseman ‘ın bu yılın başlarında 43 yaşında vefat ettiğini öğrenince şaşkına döndü. Çoğu kişi için ani bir şok olmasına rağmen, Chadwick Boseman son dört yılını gizlice kolon kanseriyle savaşarak geçirmişti. Tüm bunları, unutulmaz performanslar sunmaya ve dünyanın en büyük filmlerinden bazılarında ve Marvel Sinematik Evreni’nde yer almaya devam ederken yaptı.

Yondu, Peter Quill Yerine T’Challa’yı Alıyor

Birçoğu Chadwick Boseman ‘ın kaybının yasını tutmaya devam ederken, ekrandaki son oyunculuk yaptığı film Ma Rainey’s Black Bottom (Ma Rainey: Blues’un Annesi), Netflix’te yayınlandı. Ma Rainey’nin Black Bottom’u onun son fiziksel performansı olsa da sesi MCU’da tekrar duyulacak. Disney+’ın animasyon dizisi Marvel’dan What If…?’da yer alacağı zaten onaylanmıştı. Yondu, T’Challa’yı Peter Quill yerine çocukken alırsa neler olacağını hayal eden bir hikaye ile.

Kevin Feige, Chadwick Boseman’ın 4 Kez Kayıt İçin Geldiğini Doğruladı

Çoğu kişi, Chadwick Boseman ‘ın daha önce bahsedilen What If…? bölümünde T’Challa’yı sadece bir kez oynayacağını umuyordu, ancak diğerlerinde de oynayacağı ortaya çıktı. Marvel Studios başkanı Kevin Feige, WandaVision’ın yaklaşan yayın tarihi hakkında Emmy Magazine ile konuşurken, Disney+ için üzerinde çalıştıkları diğer projelerden bazılarından bahsetti. Buna What If…?’da dahildir. Chadwick Boseman ‘ın çekim ve kayıt için yaklaşık dört kez geldiğini ve çok sayıda bölüm kaydettiğini aktardı. Diğer bölümlerin hikayeleri bilinmiyor, ancak Feige, Boseman’ın dizisideki performanslarını yansıtmaya devam etti. Fegie: “geriye dönüp bakıldığında çok dokunaklı.” dedi.

Boseman’ın What If…?’in birden fazla bölümünü kaydettiğini bilmek, hayranların T’Challa’yı yeniden deneyimlemeleri için birkaç şans daha kazanacağını garanti ediyor. Göremeseler bile sesini duyacaklar. Bu hayranlar için çok anlamlı olacaktır. Chadwick Boseman, Black Panther’i hızla MCU’daki en iyi karakterlerden birine dönüştürdü. Marvel Studios’un Black Panther 2 ve devam filmleri için yeniden bir karakter seçimi düzenlemeyeceklerini onaylamasıyla What If’de anlatılan hikayeler geriye dönük olarak böylesine sevilen bir oyuncu ve karakter için güzel bir uğurlama noktası olacak.

Kısa süre önce What If’in 2021 yazında yayınlama planının devam ettiği doğrulandı. Ancak Boseman’ın bir parçası olduğu bölümlerin bir kısmının daha sonra gelmesi olası duruyor. Feige, 2019’un sonlarında What If’in 2. sezonunda çekimlerin zaten başladığını belirtti. Sadece on bölümden oluşan ilk sezonla, Boseman’ın dört seansında kaydettiği kayıtların bir kısmının 2. sezon için olma ihtimali de var. Boseman’ın da yer aldığı Marvel’dan What If…? dizisinin son bölümünün ne zaman yayınlanacağını bilemeyebiliriz. Ancak şimdi her biri tamamen yeni anlamlar kazanacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]