Attack On Titan: Manga Ne Zaman Bitecek?
Attack On Titan Manganın Ne Zaman Biteceğini Açıklıyor
içinde ,

ÜzgünÜzgün İnanılmazİnanılmaz ŞaşırdımŞaşırdım KızgınKızgın GüzelGüzel HarikaHarika

Attack On Titan Manganın Ne Zaman Biteceğini Açıklıyor

Attack On Titan: Manga Ne Zaman Bitecek?

The Survey Corp’un hikayesi oldukça karanlıktı. Ekipte olanların arkadaşları ve aileleri Titanlar olarak bilinen büyük devler tarafından yutuldu. Ancak dünyalarının sırları yavaş yavaş açığa çıkıyor. Attack On Titan ‘ın son manga cildindeki gibi artık hikayeleri sona yaklaşıyor. Attack On Titan ‘ın anime’sinin dördüncü ve son sezonu Studio MAPPA sayesinde tüm hızıyla devam ediyor. Manga Survey Corps ile eve biraz fazla yakın olan yeni bir tehdit arasındaki savaşın son evrelerinde.

Marley ulusu ile Eldianlılar arasındaki son savaş ciddi bir hal aldı. Eren Jaeger’in Kurucu Titan’ın gücünü elde etmesi ve onu damarlarında Ymir’in kanı akmayan insan popülasyonunu yok etmek için kullanması Marleylileri tedirgin etmişti. Canavar Titan olarak da bilinen üvey kardeşi Zeke’nin katıldığı çılgın yeni planını durdurmak için yeni bir Araştırma Kolordusu oluşturulması gerekiyordu. Maalesef Armin ve Mikasa, onu bundan vazgeçiremiyorlar ve şimdi güçlerini alıyorlar. Bunlardan biri, Dokuz’un eski, ölen koruyucularını diriltme yeteneği.

Attack On Titan Manga 34. Bölüm: Survey Corps’un Hikayesi

Manganın 34. cildinin son hikayesi olmayacağını gördük. Bu yaz yayınlanacak ve bize Survey Corps’un hikayesinin nihayetinde nasıl sona ereceğini gösteriyor.

Anime’de, Attack On Titan ‘ın dördüncü sezonu şu anda Survey Corps’un hikayesinden bir adım uzaklaşıyor . Bunun yerine, dikkati Dokuz Titan’ın gücünün bir sonraki mirasçısı olmaya çalışan Marley tarafındaki askerlere çekiyor. Marley milleti, dünyanın savaş durumunu görünce, en tepede kalmak için Kurucu Titan’ın gücüne ihtiyaç olduğunu düşünüyor. Zeke ve asker arkadaşları, olay yerine çoktan ulaştığı için Eren Jaeger ile karşılaşmak için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak gibi görünüyor.

Ymir “Lanetlerden ve kaderlerden kurtulmuş bir dünya [hayal eder].”

Birçok kişinin sorduğu gibi, Son Cilt duyurusunun yanındaki sol resimdeki metin dikkatleri çekiyor.
Birçok kişinin sorduğu gibi, Son Cilt duyurusunun yanındaki sol resimdeki metin dikkatleri çekiyor.

Birçok kişinin sorduğu gibi, Son Cilt duyurusunun yanındaki sol resimdeki metin dikkatleri çekiyor. “Bir kızın bir hayali vardır. Lanetlerden ve kaderlerden kurtulmuş bir dünya [hayal eder].” Ymir Fritz ve 135.Bölümün ilk panelinde tasvir edildiği şekliyle eylemleri hakkında bir açıklama niteliğinde olabilir.

"Bir kızın bir hayali vardır. Lanetlerden ve kaderlerden kurtulmuş bir dünya [hayal eder]."
“Bir kızın bir hayali vardır. Lanetlerden ve kaderlerden kurtulmuş bir dünya [hayal eder].”

Attack On Titan’ın sona ermesi, benim gibi sizleri de üzülüyor mu? Yorumlarda duygu ve düşüncelerinizi bize bildirmekten çekinmeyin. Çizgi roman, anime ve TItan dünyasıyla ilgili her şeyi konuşmak için doğrudan yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]