Batwoman 2. Sezon: Javicia Leslie ve Yeni Kostüme İlk Bakış
Batwoman 2. Sezon: Javicia Leslie ve Yeni Kostüme İlk Bakış
içinde

Batwoman 2. Sezon: Javicia Leslie ve Yeni Kostüme İlk Bakış

Yeni Batwoman Javicia Leslie Kostümünü Giydi

DC ve The CW’den, Batwoman 2. Sezonda Gotham halkı için doğru olanı yapmaya çalışan eski bir uyuşturucu satıcısı olan Ryan Wilder’ı canlandıracak olan Javicia Leslie ve yeni Batwoman kostümüne ilk bakış.

Batgirl Çizgi Roman Serisi 50. Sayı

Ryan Wilder, dizi ve DC Universe için orijinal bir karakter olsa da karakter bu haftaki Batgirl # 50’de ilk kez yer alacak.

DC, Yeni Batwoman Ryan Wilder Hakkında Ne Düşünüyor?

Zorlukların üstesinden gelmek için orijinal Batwoman Kate Kane‘den farklı bir çözüm yolu olduğu gayet açık. Evcilleşmemiş, daha az disiplinli ve Kane’de nadir olarak gördüğümüz ham tutku düzeyine sahip gibi duruyor. Başka bir deyişle, Batwoman olmak için çok farklı bir yaklaşımı var, bu yüzden farklı bir kıyafeti hak ediyor. Bahsedilen bu ifadeler DC’nin blogunda yer aldı.

Ryan Wilder’ın başlangıçta Ruby Rose‘un kostümünü giyeceği ancak karakterin çeşitliliğini yansıtmak adına ilerleyen zamanlarda yeni bir kostüm ile izleyenlerin karşısına çıkacak.

Javicia Leslie, Yeni Batwoman Karakteri Hakkında Konuştu

Leslie, “Ryan’ın kendi Batwoman kostümü olması gerçeğini seviyorum. Bu onun tarzı, havası ve onun anı!” dedi. Ve “Caroline ve Maya ile işbirliği yapabilmek bir onurdu. İzleyicilerin Batwoman’ı gördüklerinde onun siluetinden siyahi bir kız olduğunu söyleyebilmesinin önemli olduğunu hissettim. Bu forma uyan suit ve güzel afro saçlarla kesinlikle bunu başardık!” diye ekledi.

Yeni Batwoman Kostümünde Kimlerin Emeği Var?

Yeni kostüm, Batwoman kostüm tasarımcısı Maya Mani tarafından tasarlandı ve Ocean Drive Leather tarafından üretildi. Peruk, Janice Workman tarafından oluşturulurken makyaj ise Cory Roberts tarafından yapıldı.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]