Akıncı Dizisinin Oyuncuları ve Konusu
Akıncı Dizisinin Oyuncuları ve Konusu
içinde

Akıncı Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

Akıncı Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Fragmanı yayınlanan Akıncı dizisi ATV‘de yayın hayatına merhaba diyecek. Yakın zamanda ATV’de başlatacak olan Akıncı dizisinin oyuncularının yanı sıra dizinin konusu da artık biliniyor.

Akıncı Dizisinin Konusu Ne Olacak?

Son dönemde işlenen konulara baktığımızda hep geçmişten feyz alınarak yapılmış diziler şu sıralar popüler durumda. Akıncı dizisi de yine geçmişimizden yani Osmanlı‘nın hüküm sürdüğü dönemden ilham alınarak meydana getirilen bir televizyon dizisi olacak.

Akıncı Dizisinin Konusu Ne Olacak?

Akıncı Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Bilindiği üzere dizinin ismi Akıncı olarak belirlenmişti. Devamında ise dizinin oyuncuları kim ve kadroda kimler yer alacak soruları artmaya başladı. Dizi içerik olarak Osmanlı kültür ve tarihini anlatırken bir yandan da günümüz kahramanının yaşadığı zor süreçleri konu edinecek. ATV‘nin yeni dizisi olacak Akıncı için geri sayım çoktan başladı. Sizlerin de bildiği üzere dizinin Kasım ayında ATV’de yayınlanması beklenirken Akıncı’nın ilk tanıtım fragmanı çoktan izleyiciyle ATV ekranında buluştu.

Dizinin yönetmen koltuğunda Veli Çelik var. Dizinin yapımcılığını ise NTC Medya üstlenecek.

Akıncı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Dizinin oyuncu kadrosuna gelecek olursak dizinin başrollerini Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız paylaşıyor. Yine Akıncı dizisinin kadrosunda Deren Talu, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar ve Yıldıray Şahinler gibi isimler yer alıyor.

Akıncı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Akıncı dizisi için kurulacak olan setler İstanbul’da yer alacak. Çekimler için kurulan devasa platolarda çekimlerin yapılacağı açıklandı.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]