Marvel MCU'nun Moon Knight'ı Olması İçin Oscar Isaac'e Teklif Götürdü
Marvel MCU'nun Moon Knight'ı Olması İçin Oscar Isaac'e Teklif Götürdü
içinde

Marvel MCU’nun Moon Knight’ı Olması İçin Oscar Isaac’e Teklif Götürdü

Oscar Isaac Marvel Karakteri Moon Knight’ı Canlandıracak

Marvel Studios için geçen son birkaç hafta, kesinlikle heyecan verici haberlerle doluydu. Buna, Spider-Man 3‘te Jamie Foxx ve Benedict Cumberbatch’in yer alacağı duyuruları, önümüzdeki birkaç hafta içinde Spider-Man 3 için hazırlanacak prodüksiyon, 2020’nin sonlarına doğru WandaVision‘ın gelmesi ve The Falcon and the Winter Soldier için çekimlerin neredeyse tamamlanması gibi haberler dahildi.

MCU’ya Hangi Yeni Karakterler Gelecek?

Çizgi roman devi Marvel, seriye yepyeni birkaç yüz de ekleyerek evreni genişletmek istiyor, özellikle She-Hulk rolünde Tatiana Maslany ve Bayan Marvel rolünde Iman Vellani gibi. MCU’nun geleceğinin en çok beklenen rollerinden biri için bir duyuru yapacak ve son zamanların en popüler yıldızlarından biri tarafından bu karakter canlandırılacak.

Oscar Isaac Marvel’in Yeni Gözdesi Mi Olacak?

Deadline’dan yeni bir haber, Marvel Studios’un Moon Knight’da Marc Spector karakterine hayat vermesi için rolü Star Wars’ın yıldızı Oscar Isaac’a teklif ettiğini doğruladı.

Disney+ ve Marvel’in yeni hedefi Moon Knight’a bir yönetmen bulmak. Dizi için henüz bir çekim başlangıç ​​tarihi belirlenmedi. Marvel Studios haberle ilgili herhangi bir yorum yapmadı.

Oscar Isaac Hangi Disney Yapımlarında Yer Aldı?

2015’ten 2019’a kadar yeni Star Wars üçlemesinin üç filminde de Poe Dameron karakterini canlandırdıktan sonra Oscar Isaac, kariyerinin şimdiye kadarki en büyük rolünü Marvel Studios sayesinde canlandıracak. Hayranlar, Moon Knight’ın 2019 yılında D23 Expo’da duyurulduğundan beri beyaz pelerin ve kostümü kimin giyeceği konusunda spekülasyon yaptılar. Disney ve Marvel’in karaktere hayat verecek doğru adamı bulmak için diğer büyük serilerine bakmak zorunda kaldığı anlaşılıyor.

Poe Dameron (Oscar Isaac) – Star Wars

Isaac, Moon Knight için oyuncu seçimi sürecinde rol için aranılan özelliklere kusursuz bir şekilde sahip ve bu role uyum sağlıyor. Özgeçmişinde Star Wars ve gelecek yıl vizyona girmesi beklenen Dune (Dune: Çöl Gezegeni) gibi bazı büyük projeler olduğunu düşünürsek, bunlar onu birkaç adım rol için öne çıkartıyor. Disney’in yayınladığı çoklu oyuncu seçmelerinde bahsedilen yarı Yahudi özelliğine gerçek hayatta sahip bir oyuncu Oscar Isaac. Şu anda tarihteki en başarılı çizgi roman serisi ile kendi mülkünü devralma fırsatına sahip olabilir.

Moon Knight için baş yazar olarak Jeremy Slater’ı göreceğiz. Isaac’in Marvel mini dizisinin çekimlerine başlaması için belirlenmiş bir zaman dilimi yok. Moon Knight dizisi 2022’de Disney + ‘da yayınlanacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]