Black Panther 2 Çekimleri Devam Ediyor, Winston Duke'e Rol Yükseltmesi. Yeni Black Panther Winston Duke Mü? Black Panther 2 Ne Zaman?
Black Panther 2 Çekimleri Devam Ediyor, Winston Duke'e Rol Yükseltmesi. Yeni Black Panther Winston Duke Mü? Black Panther 2 Ne Zaman?
içinde ,

Black Panther 2 Çekimleri Devam Ediyor, Winston Duke’e Rol Yükseltmesi

Black Panther 2 Çekimleri Devam Ediyor, Winston Duke’e Rol Yükseltmesi. Yeni Black Panther Winston Duke Mü? Black Panther 2 Ne Zaman?

Marvel, Black Panther 2’nin çekimlerine devam ediyor. Letitia Wright, Ağustos ayında bir sakatlık geçirdi. Oyuncunun geçirdiği sakatlığın ardından Atlanta, Georgia’da bulunan film setine geri döneceği haberde yer aldı.

THR, filmin çekimlerinin geçen Pazartesi yeniden başlaması gerektiğini bildirdi. Ancak Lupita Nyong’o da dahil olmak üzere birçok oyuncunun COVID-19 testinin pozitif çıkmasıyla birlikte film çekimleri gecikti.

Black Panther 2’nin çekimleri önümüzdeki hafta yaklaşık dört haftalık bir süre için devam edecek. Şimdi her şey yolunda gibi.

Letitia Wright, film setinde başlangıçta önemsiz görülen bir kaza yaşamıştı. Ancak o kazada omzunun kırılmasının yanında bir de sarsıntı geçirmişti.

Kazadan sonra yönetmen Ryan Coogler, Letitia Wright’ın yer almadığı sahneleri çekti. Coogler oyuncu yokken çekebildiği her sahneyi kayda aldı ve bunun ardından prodüksiyon durduruldu.

Black Panther 2 Filmi İçin Her Şey Yolunda

Letitia Wright'ın aşı karşıtı yorumlarının ve duruşunun çekimlerin gecikmesinden kısmen sorumlu olduğuna dair tartışmalar ve söylentiler var.
Letitia Wright’ın aşı karşıtı yorumlarının ve duruşunun çekimlerin gecikmesinden kısmen sorumlu olduğuna dair tartışmalar ve söylentiler var.

Letitia Wright’ın aşı karşıtı yorumlarının ve duruşunun çekimlerin gecikmesinden kısmen sorumlu olduğuna dair tartışmalar ve söylentiler var. Ancak THR’nin kaynaklarına göre, Wright’ın aşılı durumu hakkında özel bir yorum yapmamakla birlikte, kaynaklar bu sorunların çözüldüğünü belirtiyor.

Oyuncunun menajeri, Wright’ın aşı durumu hakkında yorum yapmadı. Oyuncunun sakatlığı hakkında konuştu;

“Her zaman geri dönmeyi planladı, ancak tamamen iyileşene kadar beklemesi gerekiyordu”

Yeni Black Panther Winston Duke Mü Oluyor?

Yeni Black Panther Winston Duke Mü Oluyor?
Yeni Black Panther Winston Duke Mü Oluyor?

THR’nin haberi, ayrıca M’Baku’yu oynayan Winston Duke hakkında ilginç bir bilgi veriyor. Söylendiği gibi Duke, Black Panther 2’ye dönüşü için yüksek bir zam pazarlığı yaptı. Kara Panter devam filminde genişletilmiş bir rol aldığından bahsediliyor. Filmde Kara Panter’in iki versiyonunun yer alacağı söyleniyor. Biri Letitia Wright tarafından diğeri Winston Duke tarafından oynanıyor.

Yakın zamanda sızdırılan bir Marvel tanıtım afişi gördük. Devam filminde ve Marvel’in 4. Aşamasında yeni bir Black Panther resmi yer alıyor. Hayranlar bunu yeni birinin Black Panther olarak evrende yer alacağına yorumluyor.

Black Panther: Wakanda Forever filminin vizyon tarihi 11 Kasım 2022. Bir değişiklik yaşanmazsa film bu tarihte çıkış yapacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]