Letitia Wright Kadınlardan Oluşan Bir Avengers Filminin Geleceğinden Emin
Letitia Wright Kadınlardan Oluşan Bir Avengers Filminin Geleceğinden Emin
içinde

Letitia Wright Kadınlardan Oluşan Bir Avengers Filminin Geleceğinden Emin

Marvel Kadınlardan Oluşan Bir Avengers Takımı Kuracak Mı?

Black Panther filminin yıldızı Letitia Wright (Shuri), Avengers: Endgame’deki kadın kahramanların bir arada savaşmasından sonra Marvel Studios’un tamamen kadınlardan oluşan yeni bir Avengers filmi çekeceğinden oldukça emin.

Letitia Wright, Marvel Studios’un gelecekte tamamen kadınlardan oluşan bir Avengers filmi yapacağından emin. Marvel Sinematik Evreni’nin ilk birkaç yılında, popüler serinin en bilinen eksikliklerinden biri kadın süper kahramanların olmamasıydı. Black Widow’un şöhretine rağmen, ilk kadın solo filmi 2019’da yayınlanan Kaptan Marvel’e kadar gelmedi. Ancak Infinity War sırasında birkaç kadın süper kahraman tanıtıldı ve hepsi unutulmaz bir Avengers: Endgame sahnesinde bir araya geldi.

Brie Larson ve Scarlett Johansson Film İçin Stüdyoya Baskı Yapıyor

MCU süper kahramanlarının kısa süren ekibi, ileride gerçekleşme ihtimali olan tamamen kadınlardan oluşan bir takım filmiyle ilgili tartışmaları yeniden alevlendirdi. Scarlett Johansson ve Brie Larson gibi yıldızlar zaten böyle bir yapım için bastırıyorlardı, ancak Marvel Studios henüz tamamen kadınlardan oluşan bir Avengers filminin geleceğini resmi olarak duyurmadı. Bunun nedeni Marvel’ın henüz Avengers 5’i duyurmaması olabilir, ancak bu durum hayranların bunun olup olmayacağını merak etmesini engellemedi. Gerçekleşme ihtimali olan filme bu kadar ilgi duyan filmin olası yıldızlarından biri, filmin yapılacağından emin.

Letitia Wright Röportajda Nelerden Bahsetti?

Letitia Wright, 2018’de Black Panther’de Shuri olarak MCU çıkışını yaptı ve Avengers: Endgame’in tamamı kadınlardan oluşan sahnesinde yer aldı. Yahoo ile yapılan yeni bir röportajda, Wright’a Marvel’ın gelecekte bu takım ile ilgili film yapma olasılığı soruldu. Geçmişte, Wright ve diğer kadın MCU yıldızlarının takım oluşturmak için bastırdığı görülüyordu. Genç yıldız artık Marvel Studios’un böyle bir filmi çekmeye olan ilgisinden dolayı artık bunun için savaşmak zorunda hissetmiyor.

Bunun için savaşmamız gerektiğini sanmıyorum. Kevin Feige ile birlikte Victoria Alonso bu filme öncülük etme konusunda çok istekli. Bunu yapmaları sadece an meselesi.

Letitia Wright, 2018’de Black Panther’de Shuri olarak MCU çıkışını yaptı ve Avengers: Endgame’in tamamı kadınlardan oluşan sahnesinde yer aldı.

Wright’ın cevabına göre, Avengers: Endgame yapımcısı ve Marvel Studios’un Yapımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Victoria Alonso, özellikle tamamen kadınlardan oluşan Avengers filmini gerçekleştirmeye bir kaç adım atmış bile olabilirler. Marvel Studios başkanı Kevin Feige ayrıca kadın kahramanlara daha büyük roller, daha fazla solo film ve sonunda bir ekip vermenin mantıklı olacağını savundu. Wright, daha sonra Shuri ile takımda kimi görmek isteyeceği konusunda soru sorulduğunda, filme dahil edilebilecek kahramanlardan bazıları olarak Valkyrie, Captain Marvel, Okoye ve Nakia isimlerini saydı.

Hayranlar, Marvel Studios’un bir noktada tamamen kadınlardan oluşan bir Avengers filmi çekeceğine Wright kadar inanmalılar. Görünüşe göre Marvel filmi yapmaya değip değmeyeceğine karar vermek yerine ne zaman yapılacağına karar verecek gibi. Çoğu kişi Avengers: Endgame’de böyle bir takım görmenin heyecanını yaşadı, ancak birçoğu bu sahnenin sadece hayranların gönlünü hoş etmek için olduğunu söyledi. The Boys bile 2. sezonda sahnenin parodisini yaptı (ve daha iyisini yaptı). Çünkü yazarlarından biri aynı şekilde düşünüyordu. MCU’nun en büyük kadın kahramanlarının muhtemelen gelecekte nasıl, ne zaman ve neden bir araya geleceğini görmek büyüleyici olacak.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]