Spider-Man 3: Emma Stone Spider-Gwen Olarak Filmde Yer Alacak
Spider-Man 3: Emma Stone Spider-Gwen Olarak Filmde Yer Alacak
içinde

Spider-Man 3: Emma Stone Spider-Gwen Olarak Filmde Yer Alacak

Emma Stone Spider-Gwen (Gwen Stacy) Olarak Spider-Man 3 Kadrosunda Yer Alacak Mı?

Spider-Man 3 söylentilerine göre Sony, Emma Stone’u filmde Spider-Gwen olarak geri getirmek istediği açıkça belirtti. Galiba Spider-Man: Into the Spider-Verse’den sonra Sony hızını alamamış gibi. Ama bahsedilenler doğruysa Spider-Man 3 filmi bu oyuncu kadrosu ve alternatif evren hikayesi ile gelmiş geçmiş tüm Spider-Man filmlerinin önüne geçebilir.

Spider-Man: Into the Spider-Verse: Spider-Gwen (Gwen Stacy)

Gwen Stacy aslında The Amazing Spider-Man 2’de öldüğü için aklımıza şu sorular geliyor. Gwen ölmedi mi, filmde nasıl yer alacak? Ama çekilecek olan Spider-Man 3’ü bir “Spider-Verse” filmi olarak değerlendirirsek, filmde yer alacak Spider-Gwen’in alternatif bir evrenden olacağını varsayabiliriz.

Çizgi romanlarda Gwen de genetiği değiştirilmiş bir örümcek tarafından ısırıldı, ancak bu gerçeklikte (Dünya-65) Peter Parker Spider-Woman’ı idolleştirdi ve kendisine benzer güçler vermeye çalıştı. Ancak ters giden bir deneyde Parker bir kertenkele benzeri bir yaratığa dönüştü. Spider-Gwen ile ölümüyle sonuçlanan bir dövüşe girişti. Spider-Gwen daha sonra Peter’ın ölümünden sorumlu tutuldu.

Bu bilgi, Spider-Man (Tobey Maguire)’in filmde bir oğlu olacağını söyleyen Daniel RPK tarafından aktarılıyor.

Ayrıca Tom Holland’ın Spider-Man’i uzaya gidecek söylentileri de var. Bu söylentilere göre ilginç olan Disney ve Marvel, Holland’ı Kaptan Marvel (Brie Larson) ile eşleştirerek ona çok ihtiyaç duyulan mizah ve hoşluğu katmak istiyor. Kaptan Marvel 2’nin “Gizli İstila” içereceğini ve filmde Spidey olacak. Spidey’nin Carol Danvers’a “Kaptan Marvel” adını veren ilk kişi olduğunu unutmayalım, bu yüzden yolun devamında bu ikili için bir tür bağlantı kaçınılmaz gibi görünüyor.

Spider-Man 3 Filmi Muhtemelen Bir “Spider-Verse Multiverse” Olacak

Bu söylentileri güçlendiren bir kaç haber çıkmıştı geçtiğimiz günlerde. Bu haberlerde “Spider-Verse” ile ilgili olarak Jamie Foxx’un Spider-Man 3’de Electro olarak yer alacağı bildiriliyordu. Hatırlayacağınız üzere Foxx, aynı karakteri Andrew Garfield’ın başrolünde olduğu The Amazing Spider-Man filminde canlandırmıştı. Haberin devamında Garfield’ın da Spider-Man olarak filmde yer alacağından bahsediliyordu. Foxx, geçtiğimiz günlerde kendi sosyal medyasından Spider-Man’in hem Maguire hem de Garfield versiyonlarını paylaşmıştı. Ne olduysa sonra geri silmişti.

Doctor Strange 2: In The Multiverse of Madness ile Spider-Man 3 Filmleri Çoklu Evrende Mi Geçiyor?

Spider-Man 3’ün bir Multiverse filmi olacağına dair belki de en büyük ipucu Doctor Strange (Benedict Cumberbatch)’in eklenmesidir. Çünkü Doctor Strange 2 “In The Multiverse of Madness” filminin başlığı her şeyi açıklıyor.

Disney +’da yayınlanacak WandaVision dizisi, doğrudan Doctor Strange 2’yi muhtemelen Spider-Man 3’e bağlayacak olan MCU Multiverse hikayesini başlatacak. Tom Hiddleston’un başrolünde olacağı Loki dizisinin de Doctor Strange 2’ye bağlandığı biliniyor. MCU’nun dördüncü aşama filmlerinin de çoklu evrenlerle (Eternals, Shang-Shi, Thor 4) birbirlerine bağlanıp bağlanmayacağı henüz kesin eğil.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]