CHRISTIAN BALE 'THOR: LOVE AND THUNDER' FİLMİNİN KÖTÜ ADAMI OLACAK
CHRISTIAN BALE 'THOR: LOVE AND THUNDER' FİLMİNİN KÖTÜ ADAMI OLACAK
içinde , ,

CHRISTIAN BALE ‘THOR: LOVE AND THUNDER’ FİLMİNİN KÖTÜ ADAMI OLACAK

Love and Thunder devam filminde Christian Bale kötü biri olarak mı rol alacak? Thor serisi gerçekten devam filmini çok önemsiyor olmalı!

Westworld 3. Sezon prömiyeri için kırmızı halıda Entertainment Tonight’a açıklayan Tessa Thompson’dan duyduklarımız şunlar:

“Christian Bale’in yaklaşan Thor: Love and Thunder adlı filminde sadece yer almayacak, aynı zamanda filmin kötü adamını da canlandıracak.”

İşte tam olarak açıkladıkları:

Westworld’ün 3. sezon galasında ET’den Leanne Aguilera’ya, ‘Christian Bale harika olacak olan kötü adamımızı canlandıracak’ dedi. “Senaryoyu okudum. Sana fazla bir şey söyleyemem. Natalie ve I arasında değiş tokuş edilen çok sayıda heyecan verici kısa mesaj var, eğleneceğiz. Taika yazıyor ve yönetiyor. Bazı tanıdık yüzler. Bazı yeni insanlar karışmaya geliyor.’

Şimdi asıl soru şu, Bale’nin kimi canlandıracak? Thor’un rakibi olan en ünlü kötü adamların çoğu zaten filmlerde görüldü. Bunlardan bazıları, Loki, Malekith ve Hela. Bu duyurudan önce bile, Bale’in Marvel’in DC karakteri Lex Luthor’a cevabı gibi olacak Dario Agger(Minotaur)’ı oynayabileceği yönünde birçok spekülasyon vardı. Son yıllarda da Thor çizgi romanlarında olaylara yoğun şekilde yön veren Roxxon(marvel kurgusal evrenin büyük bir petrol sanayi holdingi) adlı şirketin kötü CEO’su olma ihtimalini de düşünebiliriz. Jane Foster’ı Thor olarak içeren konu da dahil olmak üzere, bu filmin önemli bir unsuru olabilir. Bale uykusunda bile böyle bir rolü oynayabilir. Bruce Wayne’in kötü bir yansıması olabilecek bir karakteri canlandırmak onun için de eğlenceli olabilir.

Serinin devam filmi olacak olan Thor: Love and Thunder, 5 Kasım 2021’de gösterime giriyor. Tabi Coronaviru pandemisi yüzünden bir aksilik gerçekleşmezse.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Efsane

    Yazar Nicolas

    Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

    E-Mail: [email protected]