içinde ,

Breaking Bad Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan Film

Breaking Bad Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan Film
Efsane Dizi Breaking Bad’in Devam Filmi Geliyor!!!


Evet evet evet!!! Yayınlandığı andan itibaren izleyenlerinin kalbini fetheden dizi Breaking Bad geri geliyor. Ama bu sefer beyaz perdede sevenleriyle buluşacak. Takipçilerin uzun zamandır beklediği an oldukça yakın. Düşünsenize Breaking Bad gibi kültleşmiş ve dizi dünyasının Top 10’unda ilk üç içinde yer alan bir dizinin filmi geliyor. Kurtlar Vadisi dizisinin popüler olduğu dönemde sinemada gözükmesi nasıl bir heyecansa bu durumda aynı etkiyi oluşturacak. Ama bu sefer Türkiye çapında değil dünya çapında bir etki olacak. Gerisini siz düşünün takipçiler ne kadar heyecanlı bu film için bunu buradan anlayabilirsiniz.

Netflix platformunda yayınlanacak olan filmin fragmanları yayınlandı. Bilindiği üzere filmin adı El Camino: A Breaking Bad Movie’dir. Filmin yayınlaması için açıklanan tarihe aşağı yukarı neredeyse 1 yıldan fazla var. Film 11 Ekim 2019’da Netflix üzerinden yayınlanacak.

Eğer izlediyseniz filmin fragmanında Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Skinny Pete’i sorguya çekilirken görüyoruz. Bu soru Jesse Pinkman’ın hakkında gerçekleşiyor. Skinny Pete, bildiğiniz üzere Jesse Pinkman’ın yakın arkadaşıydı. Dizide ise son bölümde aracına binen Jesse Pinkman, son kayıplara karışmıştı.

11 Ekim 2019’da yayınlaması beklenen film için belirtilen infoda, Jesse Pinkman kaçak durumundadır. Jesse Pinkman, kimliği belirsiz kişiler tarafından alıkoyulup esir alınmıştır. Pinkman’ın amacı ise bulunduğu bu durumdan kurtulup önceden de olduğu gibi kanundan ve sahip olduğu kötü geçmişinden kaçmaktadır.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]