Christian Bale Thor: Love and Thunder Filmi İçin Avustralya'ya Gitti
Christian Bale Thor: Love and Thunder Filmi İçin Avustralya'ya Gitti
içinde

Christian Bale Thor: Love and Thunder Filmi İçin Avustralya’ya Gitti

Christian Bale Thor: Love and Thunder Filmi Hazırlıkları İçin Avustralya’da

Thor: Love and Thunder, Taika Waititi’nin yönetmenliğini yaptığı Thor: Ragnarok’un merakla beklenen devam filmi olacak. Film yine 2. filmin havasına ve tarzına sahip. Çünkü Waititi’nin tarzı bu.

Taika Waititi hayranlarına “farklı bir şey” vermek adına filmin senaryosu üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. Seriye geri dönen yıldız Natalie Portman, Thor: Love and Thunder’ın komik bir maceraya sahip ve “gerçekten aptalca” olacağını açıkladı.

Thor: Love and Thunder Filminin Çekimleri Ne Zaman Başlıyor

Chris Hemsworth ve Taika Waititi’nin sahilde birlikte çekilmiş görüntüleri, filmdeki ilerlemenin hızlanacağını gösterdi. Filmin çekimlerinin Ocak veya Mart 2021’de başlayacağı ve gelecek yılın başlarında da vizyona gireceği bildirildi.

Filmin oyuncularından biri, muhtemelen filmdeki rolüne hazırlanmak için Avustralya’ya gitmiş görünüyor.

YouTube kanalı KobieThatcher, Christian Bale‘in Avustralya’nın Sidney kentine geldiğini bir video ile paylaştı.

Christian Bale Neden Erkenden Avustralya’ya Gitti?

Çekimler en erken Ocak ayına kadar başlamayacak olsa da, Christian Bale, yapım başlamadan önce Thor: Love and Thunder’a hazırlanmak için Avustralya’ya gitmiş olabilir. Hazırlık çalışmaları oyuncu kadrosunun geri kalanıyla provalar, dublör ve dövüş koreografisi, kostüm giydirme ve daha fazlası gibi çekimlerden çok önce tamamlanması gereken durumlar.

Ayrıca, pandemi yüzünden Bale’in Avustralya’ya gittiğinde kurallar gereği 14 gün boyunca kendisini karantinaya alması da muhtemel bir durum. Stüdyonun oyuncuya filme hazırlanması için yaklaşık iki ay süre verecek olması ve bunlar göz önünde bulundurulduğunda Bale’in şimdi Avustralya’ya gitmesi gayet mantıklı geliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda bulunan diğer oyuncuların ise ne zaman Chris Hemsworth ve Taika Waititi’ye katılacağı bilinmiyor. Natalie Portman’ın son zamanlarda Avustralya’da olduğu haberleri geliyordu, ancak bunun filmle ilgili olup olmadığı henüz doğrulanamadı. Bale’in şimdi gitmesi onun kötü rolüne hazırlanmak için bolca zamana ihtiyacı olduğunu ve filmin hikayesi için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Christian Bale’in kötü karakter olarak yer aldığı Thor: Love and Thunder, 11 Şubat 2022’de vizyona girecek.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Efsane

   Yazar Nicolas

   Sitemiz üzerinden sinema sektörüne dahil olan her şey ile ilgileniyoruz. Diziler de buna dahil. Normalde Youtube ve İnstagram üzerinden işimizi yapıyorken(dizi film eleştirileri, replikleri, haberleri), sitemizden ise daha geniş bir skala üzerinden paylaşımlarda bulunuyoruz. Örneğin; mantık, felsefe, derinlemesine alt metin eleştirileri gibi diyelim. Yazmak istediğim çok konu başlığı var ama gün geçtikçe yazılan yazılarda bu konulara şahit olacaksınız zaten.

   E-Mail: [email protected]